The Last of Us 1. sezon 2. bölüm izle!


PlayStation’da fırtınalar koparan The Last of Us oyunu sonunda dizi olarak karşımıza çıktı. HBO Max’ın büyük yatırımlar ile çekimlerini gerçekleştirdiği dizi, Game of Thrones’un son sezonundan bile pahalıya patladı.

Hatırlanacağı üzere dizinin ilk bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanmıştı. İlk bölümde Ellie ve Joel’in tanışmasına tanıklık etmiştik. Nitekim ilk bölüm ekibin güvenli sınırları terk etmesi ile son bulmuştu.

İkinci bölüm “Enfekte” etiketi ile yayınlandı. Sizlerin de tahmin edebileceği üzere bu bölümde ilk takırdayanı göreceğiz. Bilmeyenler için belirtelim. Takırdayanlar oyundaki en berbat hastalıklılar arasında yer alıyordu. Tamamen kör olan bu hastalıklılara düşmanların yerini ise sese göre tespit ediyordu.

The Last of Us 1. sezon 2. bölüm izle!

Dizinin ikinci bölümünün çıkmasıyla birlikte The Last of Us 2. bölüm izle etiketi de Google’da trend oldu. Fakat bunun için uğraşmanıza gerek yok. Dizinin Türkiye’deki hakları BluTV’de bulunuyor. Dolayısıyla BluTV’nin 1 haftalık ücretsiz deneme süresinden yararlanarak The Last of Us dizisini rahatlıkla seyredebilirsiniz.

The Last of Us 1. sezon 2. bölüm izle! - Resim : 1

Bilmeyenler için şunu da belirtelim. Dizi haftalık olarak yayınlanıyor. İlk bölüm geçtiğimiz hafta Pazartesi yayınlanmıştı. İkinci bölüm ise bugün yayınlandı. Bugün yayınlanan bölüm 52 dakika uzunluğunda. Ayrıca bölümün yönetmenliğini de oyunun senaryosunu üstelenen Neil Druckmann yapıyor.

Read More

Yorum yapın