Vivo Y35 inceleme; 8GB RAM 256GB depolama hem de bu fiyata!


Kısa sürede Türkiye pazarındaki önemli oyunculardan biri haline gelen Vivo, giriş – orta segment tarafında satışa sunduğu modellerle dikkat çekmeyi başardı.

Vivo’nun ülkemizde yeni satışa sunulan modellerinden birisi de Y35. Gücünü Qualcomm tarafından geliştirilmiş olan Snapdragon 680 yonga setinden alan modelde 5G özelliği yer almıyor. Telefonun ülkemizde satılan versiyonunda 8GB RAM bulunuyor. Dahili depolama alanında ise 256GB’lık bir seçenek mevcut.

Telefonun arka yüzünde 50 MP, f/1.8, (geniş), PDAF, 2 MP, f/2.4, (makro), 2 MP, f/2.4, (derinlik) özelliklerinde 3’lü ana kamera modülü yer alıyor. Ön yüzde ise 16MP’lik selfie kamerası bulunuyor. 5000 mAh’lık ortalamanın üzerinde bir bataryadan güç alan telefonda 44W’lık hızlı şarj desteği de mevcut.

Vivo Y35 hali hazırda ülkemizde 8500 TL civarında bir fiyata satılıyor. Dürüst olmak gerekirse telefonun bu fiyat skalasıyla hayli başarılı olacağını söyleyebiliriz. Zira ülkemizde orta segmente hitap eden cihazları bu fiyatlara almak çok da kolay değil.

Dilerseniz cihazın detaylı inceleme videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

2023 Vivo için çok daha hızlı bir yıl olabilir. Çünkü bu yıl içerisinde Vivo’nun daha fazla cihazı Türkiye’de satışa sunması bekleniyor. Görünen o ki 2023 Vivo açısından hayli hızlı bir yıl olacak.

Read More

Yorum yapın