LG yükseltilebilir beyaz eşyalar için kolları sıvadı! Değiştirmeye son!


2023’te daha az gösterişli profiller, renkler ve görünüşe göre kontrollerle daha minimalist bir yaklaşım benimsiyor. Henüz tüm kadranlara ve düğmelere yakından bakamıyor olsak da, cihazlar önceki yılların modellerine göre daha ölçülü görünüyor. Geçtiğimiz yıllarda, özelliği tamamen ekstra bir çamaşır makinesi olan bir çamaşır makinesi gördük. Ayrıca iki kapılı bir kurutucu da vardı. LG ayrıca bir zamanlar kıyafetlerinizi su kullanmadan temizleyebilen çamaşır makineleri yaratmayı bile denedi.

Bu yılki cihazlar ise LG’nin “zarif bir şekilde net kontrol deneyimi” dediği şekilde daha basit bir tasarım diline sahip olacak. Şirket en son ürün yelpazesini “her türlü dekor, renk düzeni veya iç trendle eşleşebilmesini” sağlamak için yaptığını söylüyor. Birden çok makine parçasında geri dönüştürülmüş malzemeler kullandı ve en yeni cihazlarının tipik mutfak aletlerinden daha az toplam parça ve daha az enerji gerektirdiğini de sözlerine ekledi.

LG yükseltilebilir beyaz eşyalar için kolları sıvadı! Değiştirmeye son!

Bu, LG’nin ev aletleri için yükseltilebilirlik sunacağını söylediği yıl başı şirket duyurularıyla da uyumlu bir hamle olarak görünüyor. Buna şimdiye kadar, belirli kullanım durumları için yeni filtreler ve çamaşır makineleri için yeni yıkama programları sunan yazılım yükseltmeleri dahil. Şirket, yükseltilebilir özelliklere sahip 20 model sunmayı planladığını ancak gerçekte kaç tanesinin hayata geçebileceğini henüz bilmediğini söyledi. Daha basit bir donanım, LG’nin motorlar ve ısıtma elemanları gibi daha önemli parçaları daha da verimli veya etkili olacak şekilde değiştirmesini kolaylaştırabilir. Ancak, daha az düğme, daha az özellik veya daha az esneklik anlamına mı geliyor? Bunu henüz bilmiyoruz.

LG, yeni cihaz ailesini CES 2023’te tanıtacak. Bu her zaman en yeni TV’ler, EV’ler ve daha fazlasının yanı sıra sayısız mutfak aletinin de gizlice işin içine girdiği bir gösteri ve gösteri bir hafta sonra Las Vegas’ta başlıyor.

Read More

Yorum yapın