Zamma da zam! Peugeot 308 fiyatı uçtu!

Geçtiğimiz aya göre fiyatı güncellenen otomobillerden birisi de Peugeot 308 oldu. Aracın yeni fiyatı tüketicileri üzdü.


Zamma da zam! Peugeot 308 fiyatı uçtu! - Page 1

Sıfır otomobil fiyatları yükselmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aya kıyasla fiyatı artan otomobiller kervanına pazara yeni katılan Paugeot 308 de katıldı. Yepyeni tasarımı ile C sınıf hatchback modelleri arasında en dikkat çekenlerden birisi olan araç, maalesef ki ilk önemli zammıyla tanışmış oldu. İşte detaylar!

Zamma da zam! Peugeot 308 fiyatı uçtu! - Page 2

Zamma da zam! Peugeot 308 fiyatı uçtu!

Peugeot 308 Türkiye pazarına geldiğinden beri belki de ilk ciddi zamla karşı karşıya kaldı. Geçtiğimiz ay 798.500 TL olan otomobilin başlangıç fiyatı, bu ay yapılan bir güncellemeyle beraber 810.500 TL seviyesine geldi.

Zamma da zam! Peugeot 308 fiyatı uçtu! - Page 3

2023 yılına girmemizle beraber aracın fiyatlarının daha da yükselmesine kesin gözüyle bakılırken, Aralık fiyatlarının da çok kalıcı olmayacağı beklentiler dahilinde. Peki ama model baz donanım seviyesinde kullanıcılara ne gibi detaylar sunuyor? Gelin biraz da bundan bahsetmiş olalım.

Zamma da zam! Peugeot 308 fiyatı uçtu! - Page 4

Peugeot 308 giriş paketinde 130 beygir güç üretebilen 1.2 litrelik benzinli bir motorla beraber geliyor. Active Prime olarak isimlendirilen bu paketin 8 ileri tam otomatik bir şanzıman ile beraber satılıyor olması da gerçekten güzel bir detay.

Read More

Yorum yapın