SHIB’in piyasa değeri bir haftada 1,7 milyar dolar arttı! Yükseliş devam eder mi?


Yılbaşından bu yana kripto para birimi sektöründeki önemli fiyat artışları yavaşlamaya başlasa da, Shiba Inu ( SHIB ) listelerinde hala güçlü ilerlemeler kaydediyor ve onu tüm kripto para birimleri arasında günlük piyasa kazançlarında lider olarak konumlandırıyor.

SHIB’in piyasa değeri bir haftada 1,7 milyar dolar arttı! Yükseliş devam eder mi?

Shiba Inu, kripto takibinden alınan verilere göre, yazının yazıldığı sırada 0,00001209 $ fiyatıyla el değiştiriyor, son 24 saatte %15,17’lik etkileyici bir artış kaydediyor ve bu göstergeye göre tüm dijital varlıklar arasında ilk sırayı alıyor.

SHIB'in piyasa değeri bir haftada 1,7 milyar dolar arttı! Yükseliş devam eder mi? - Resim : 1

Günlük piyasa kazançlarına göre en iyi kripto para birimleri. Kaynak: CoinMarketCap

SHIB’i günlük 24 saatte %12,31’lik artışla yaklaşık 0,03899 dolar seviyelerinden işlem görüyordu, ancak saatler önce başlayan düşüş ile birlikte 0.00001152 dolar seviyesinden işlem görmekte.

Merkezi olmayan finans ( DeFi ) dog meme tokeninin mevcut fiyatı, grafiklerin de gösterdiği gibi, bir önceki aya kıyasla kümülatif %39,18’lik bir büyümeye işaret etmenin yanı sıra, önceki yedi güne göre %34,90’lık bir artış gösteriyor.

SHIB'in piyasa değeri bir haftada 1,7 milyar dolar arttı! Yükseliş devam eder mi? - Resim : 2

Shiba Inu 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Piyasa değeri ve işlem hacmi kazanımları

Shiba Inu’nun piyasa değerinin 24 saat önceki 5,76 milyar $’a kıyasla şu anda 6,62 milyar $ olduğunu belirtmekte fayda var, bu da tokenin piyasa değerinde sadece bir gün içinde 870 milyon $’lık bir giriş gördüğü anlamına geliyor. Bunun da ötesinde, SHIB’nin piyasa değeri bir haftada 1,7 milyar dolar veya %34,55 arttı.

Bu arada, 18 Ocak’ta alınan en son verilere göre, SHIB’nin 24 saatlik işlem hacmi, 11 Ocak’ta kaydedilen 411,35 milyon $’a kıyasla %122,76 gibi büyük bir artış göstererek 916,32 milyon $ seviyesinde bulunuyor.

Shiba Inu’nun kazanımları , kripto piyasasındaki yükseliş hissine atfedilebilse de, SHIB ekibinin uzun süredir beklenen 2. katman blok zinciri Shibarium’un temel kavramlarını tanıtması gibi ekosistemini çevreleyen olumlu gelişmeler , onun daha sonraki başarısı üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Read More

Yorum yapın