Samsung Galaxy A23’ün özellikleri, beklentileri fazlasıyla karşılayacak


Samsung, her seviyeden kullanıcı için akıllı telefon üretmesiyle bilinen bir şirket. Yıl içerisinde onlarca farklı modelle karşımıza çıkabilen Güney Koreli teknoloji devi, her ne kadar şu sıralar mesaisinin büyük kısmını yakın zamanda tanıtacağı Galaxy S23 serisine harcasa da yine de diğer müşterilerini de ihmal etmiyor.

Şirketin üzerinde çalıştığı cihazlardan biri olan Galaxy S23 ise bütçe dostu akıllı telefon arayışı içerisinde olanlar için önemli bir alternatif olabilir.

Samsung Galaxy A23’ün özellikleri, beklentileri fazlasıyla karşılayacak

Yeni akıllı telefon modelinin sızdırılan özelliklerine baktığımız zaman, bu cihazın karşımıza 6,6 inçlik Full HD+ (1080 x 2400) LCD ekranla çıkacağını görüyoruz. LCD panele sahip olan telefonun aynı zamanda 120Hz ekran yenileme hızıyla geleceğini de belirtelim. Gücünü Snapdragon 695 yonga setinden alacak olan Galaxy A23 bu işlemci kümesini 6GB RAM + 64GB dahili depolama alanı ve 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanı olmak üzere iki farklı seçenek ile destekleyecek.

Galaxy A23 modeli bütçe dostu bir akıllı telefon olmasına rağmen arka yüzeyinde 50MP + 5MP + 2 MP + 2MP’den oluşan dörtlü bir kamera kurulumuna sahip olacak. Telefonun ön yüzeyinde yer alan kameranın ise 8MP olması bekleniyor. Galaxy A23’ün en çok merak edilen yönü olan fiyatı hakkında ise şimdilik bir bilginin bulunmadığını da belirtelim.

Read More

Yorum yapın