Red Magic 8 Pro’nun çok merak edilen o özelliği için resmi açıklama geldi


Oyun dünyasının üçüncü ayağını artık mobil oyunların oluşturduğu kabul edilmiş durumda. Her ne kadar gerek PC oyuncuları gerekse de konsolseverler uzun süre bu durumu kabul etmek istemese de birbirinden ünlü teknoloji devlerinin yavaş yavaş mobil oyun sektörüne doğrudan ya da dolaylı olarak giriş yapması, artık kimsenin bu gerçeğe karşı çıkamamasını sağladı.

İşte oluşan bu trendden payını almak isteyen ZTE, çok kısa bir süre içerisinde yeni oyuncu telefonun Nubia Red Magic 8 Pro modelini tanıtacak. Normal şartlar altında şirketin bu akıllı telefon modelini 16 Aralık’ta tanıtması bekleniyordu. Ancak söz konusu tarihe yetişemeyen Çinli teknoloji şirketi, hayranlarına hem yeni tarih hem de yeni özellik açıklaması yaptı.

Red Magic 8 Pro’nun çok merak edilen o özelliği için resmi açıklama geldi

Eğer yine bir aksaklık yaşanmazsa, merak edilen yeni oyuncu telefonunu 26 Aralık’ta görebileceğiz. Öte yandan bu açıklamayla birlikte telefonun bataryası hakkında da bir açıklama yapan ZTE, Nubia Red Magic 8 Pro’nun karşımıza 6000mAh boyutunda bir batarya ile çıkacağını ve bu bataryanın da 165W hızlı şarj teknolojisini destekleyeceğini açıkladı.

Eğer hem batarya hem de hızlı şarj özelliği ZTE’nin vadettiği gibi tam performans çalışabilirse, Red Magic 8 Pro yaklaşık 10 dakika içerisinde sıfırdan %100 doluluk oranına ulaşacak demektir.

Read More

Yorum yapın