1923 (Yellowstone prequel) Netflix’te mi?

Yellowstone’un ortak yaratıcısı Taylor Sheridan’dan drama serisine yeni bir Amerikan Western filmi daha geliyor.


1923 (Yellowstone prequel) Netflix'te mi? - Page 1

Yellowstone’un ortak yaratıcısı Taylor Sheridan’dan drama serisine yeni bir Amerikan Western filmi daha geliyor. 1923 , Yellowstone’un ön filmi ve yan ürün 1883’ün devamı olarak hizmet ediyor ve bununla dört gözle bekleyecek çok şey var. Birincisi, Akademi Ödülü adayı Harrison Ford ve Akademi Ödülü sahibi Helen Mirren liderliğindeki kadro kesinlikle yıldızlarla dolu. Adından da anlaşılacağı gibi, yeni gösteri 1923’te Büyük Buhran sırasında, Dutton ailesini farklı bir çağda takip ederken geçiyor.

1923 (Yellowstone prequel) Netflix'te mi? - Page 2

2018’deki prömiyerinden bu yana, Yellowstone TV programı büyük bir başarı elde etti. Drama, mülklerini ve yaşam tarzlarını korumak için mücadele eden Dutton ailesinin ve Montana’daki çiftliğinin etrafında dönüyor. Şu anda beşinci sezonunda.

1923 (Yellowstone prequel) Netflix'te mi? - Page 3

Western, detaylara gösterdiği özen, ilgi uyandıran olay örgüsü ve harika sinematografisiyle övgü aldı. Televizyondaki en popüler programlardan biri olarak kendini kanıtladı ve tüm yan ürünleriyle birlikte uzun yıllar değişmeyecek gibi görünüyor.  Sırada 6666 ve  1883: The Bass Reeves Story yan ürünleri de olacak .

1923 (Yellowstone prequel) Netflix'te mi? - Page 4

Yellowstone fandomunun bir parçasıysanız ve 18 Aralık Pazar günü gösterime girecek olan 1923’ü izlemekten heyecan duyuyorsanız, ilk bölümü nasıl izleyeceğinizi bilmeniz gerekir.

1923 nasıl izlenir

Ne yazık ki biz Netflix severler için 1923 Netflix‘te yok ve yakın zamanda olmasını da beklememeliyiz. Tıpkı Yellowstone ve 1883 gibi , 1923 de bir Paramount şovu, dolayısıyla prömiyer Paramount+ üzerinden yayınlanmaya hazır.

Read More

Yorum yapın