Nanny nihayet yayınlandı! Böyle bir korku filmi yok!

Nanny adlı yeni bir korku filmi şimdi yayında! Bu filmi izlemek için sabırsızlanıyorsanız haberimizi mutlaka okuyun.


Nanny nihayet yayınlandı! Böyle bir korku filmi yok! - Page 1

Nanny, ilk yönetmenlik denemesinde Nikyatu Jusu tarafından yazıldı ve yönetildi. Jusu, ilk uzun metrajlı filmini çekmeden önce yalnızca kısa filmler çekmişti.

Nanny nihayet yayınlandı! Böyle bir korku filmi yok! - Page 2

Filmin yapımcılığını Stay Gold Features’dan Nikkia Moulterie ve Daniela Taplin Lundberg, Topic Studios’tan Maria Zuckerman, LinLay Productions’tan Grace Lay ve Sumalee Montano ve Blumhouse Television afiş yönetici yapımcılığı aracılığıyla Jason Blum yaptı.

Nanny nihayet yayınlandı! Böyle bir korku filmi yok! - Page 3

Hikaye, varlıklı bir çift için dadı olarak çalışırken New York’ta yeni bir hayat kurmaya çalışan Aisha adlı Senegalli bir göçmeni takip ediyor. Ancak Batı Afrika’da geride bıraktığı oğlunu düşünmeden edemiyor. Oğlunun Amerika Birleşik Devletleri’ne gelişine hazırlanırken, peşinden koştuğu Amerikan Rüyasını pekala tehdit edebilecek gizli bir gerçekle karşı karşıya kalır. Filmin başrollerinde Anna Diop, Michelle Monaghan , Sinqua Walls, Morgan Spector, Rose Decker, Leslie Uggams ve Zephani Idoko yer alıyor.

Nanny nihayet yayınlandı! Böyle bir korku filmi yok! - Page 4

Nanny Netflix’te mi?

Ne yazık ki  Nanny, Netflix’te izlenemiyor. Bunun yerine, başka bir akış hizmetinde yayın yapıyor. Ancak, izlenecek güzel bir şey için her zaman Netflix’in korku filmleri kataloğuna göz atabilirsiniz. Scream 4 ,  Insidious: Chapter 2 ,  Ouija: Origin of Evil , Don’t Listen ,  The Wretched ,  Before I Wake ve/veya  Malevolent filmlerini izlemenizi öneririz.

Read More

Yorum yapın