Apple tablet sektöründeki tüm kuralları değiştiriyor! İşte yeni iPad!


Apple, her geçen gün gelişen ve artık neredeyse tek rakibi kendisi haline gelen bir şirket. Zaten 10 senedir üst üste dünyanın en değerli şirketi unvanını alarak kırılması güç bir rekora imza atan Apple, bu sene En Etkili şirket unvanını da Google’ın elinden çekip almayı başardı.

Apple’ın bu başarısının arkasında yatan ana sebep tabi ki iPhone modelleri. Ancak akıllı saat ve tablet sektörünün varlığını inkar etmek de olmaz. Nitekim şirket, bu iki sektörde de pazarın tartışmasız bir numarası konumunda. İşte daha şimdiden geleceği garanti altına almak ve tablet sektöründeki liderliğini sürdürmek isteyen Apple, OLED ekranlı modellere yönelik çalışmalarını hızlandırdı.

Apple tablet sektöründeki tüm kuralları değiştiriyor! İşte yeni iPad!

Apple’a yakınlığıyla bilinen ünlü duyumcu Ross Young, Amerikalı teknoloji devinin biri 11,1 inç diğeri ise 13 inç olmak üzere iki farklı OLED panelli tablet üzerinde çalıştığını duyurdu. Ross Young daha önce de bu konuya ilişkin sızıntıları paylaşan ilk kişilerden biriydi. Üstelik ünlü duyumcu bu defa yeni OLED panelli tabletler için çıkış tarihi de verdi.

Eğer iddialar doğruysa, her iki yeni tablet modelini de 2024 yılı içerisinde göreceğiz demektir. Bakalım Amerikalı teknoloji devi, bu defa bir istisna yapıp söylentiler hakkında herhangi bir açıklama yapacak mı?

Read More

Yorum yapın