Motorola Moto G23 tasarımı netleşti


Motorola için yavaş ama temkinli adımlarla kendini geliştirmeye devam ediyor diyebiliriz. Oldukça uzun bir süre bocalama dönemi geçiren ancak Lenovo bünyesine dahil olduktan sonra istikrarlı bir görünüme imza atan Çin merkezli teknoloji devi, şimdilerde yeni alt segment akıllı telefon modeli Motorola Moto G23 üzerinde çalışıyor.

Yeni akıllı telefon modelinin şu ana kadar ki en net görsellerinin sızdırılması, telefonun çıkış tarihinin de bir hayli yaklaştığını gösteriyor.

Motorola Moto G23 tasarımı netleşti - Resim : 1

Motorola Moto G23 tasarımı netleşti

Söz konusu görsellere baktığımız zaman, Moto G23’ün ön yüzeyinin delikli kamera tasarımına sahip olduğu arka yüzeyde ise 3’lü kamera kurulumunun yer aldığı anlaşılıyor. Ayrıca telefonun renk geçişli yeşil, beyaz ve kül rengi seçenekleriyle karşımıza çıkacağını da görmüş olduk.

Motorola Moto G23’ün daha önceki sızıntılardan öğrendiğimiz teknik özelliklerini hatırlayacak olursak, telefon 6,5 inç büyüklüğünde ve 720 x 1600 piksel çözünürlüğünde IPS LCD ekran ile satışa sunulacak. Gücünü MedaiTek Helio G85 yonga setinden alacak olan Moto 23 bu işlemci kümesini ise 4GB RAM + 64GB dahili depolama alanı ve 4GB RAM + 128GB dahili depolama alanı seçenekleriyle destekleyecek.

Read More

Yorum yapın