Fetch.ai (FET) bir günde %20 arttı!


Kripto para birimi sektörü, kripto ticaret platformu FTX’in çöküşünün neden olduğu aylarca süren kaosa nihayet ara verirken, günlük kripto para birimi tablolarında dikkat çekici derecede yüksek performansıyla öne çıkan bir kripto para olan Fetch.ai ( FET ).

Fetch.ai (FET) bir günde %20 arttı! – Yükseliş devam eder mi?

Tesadüf eseri, Fetch.ai’nin yerel FET tokeninin fiyatı, basın zamanında 0,23 $ olarak gerçekleşti ve önceki 24 saate göre yaklaşık %20’lik bir artışı temsil ediyor ve yedi gün önceki miktarına kıyasla kümülatif %91,67’lik bir kazanç sağlıyor. olağanüstü büyümesi başladığında.

Fetch.ai (FET) bir günde %20 arttı! - Yükseliş devam eder mi? - Resim : 1

Fetch.ai 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

FET, bunun da ötesinde, verilere göre, Cosmos ( ATOM ) blok zincirler arası iletişim (IBC) ağlarında günlük kazanç sağlayanlar listesinin başında yer alırken, onu Decentr ( DEC ), Evmos ( EVMOS ) ve Terra Classic ( LUNC ) takip ediyor. Cosmos Daily tarafından 13 Ocak’ta paylaşıldı.

Fetch.ai (FET) bir günde %20 arttı! - Yükseliş devam eder mi? - Resim : 2

Cosmos IBC ağlarında günlük en çok kazananlar. Kaynak: Günlük Cosmos

Bu etkileyici kazanımların arkasında ne var?

Özellikle Fetch.ai, Cosmos yazılım geliştirme kiti (SDK) ve yapay zeka (AI) blok zinciri ortamına dayalı bir zincirler arası protokoldür ve kullanıcıların tek bir defter içinde kendi otonom ekonomik ajan ağlarını oluşturmasına olanak tanır.

2017’de kurulmasına ve Mart 2019’da piyasaya sürülmesine rağmen, kripto pompası sayesinde bir hafta önce ortaya çıkan ani büyümesi ve aynı zamanda topluluğun bir zincirler arası köprü olarak faydasının farkına varması nedeniyle son zamanlarda daha fazla dikkat çekti.

FET’in ivmesini korumayı başarıp başaramayacağı ve önümüzdeki aylarda ilerleme kaydetmeye devam edip etmeyeceği, sürekli teknolojik gelişiminin yanı sıra daha geniş kripto para birimi ve finansal piyasalardaki iklime bağlı olacağı için görülmeye devam ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Read More

Yorum yapın