Algoritma, 1 Şubat 2023 için Solana fiyatını belirliyor!


Kripto para piyasası, yılın başında başlayan yükseliş ivmesini sürdürmekte zorlanırken, Solana ( SOL ) da bir istisna değil ve kripto tüccarları ve yatırımcıları, gelecek dönem için fiyatını denemek ve tahmin etmek için göstergelere bakıyor.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Solana fiyatını belirliyor!

Bu bağlamda, dijital varlık izleme ve tahmin platformu PricePredictions’daki makine öğrenimi algoritmaları, Finbold tarafından 20 Ocak’ta alınan verilere göre Solana’nın 1 Şubat 2023’te 21,58 $ fiyattan el değiştireceğini tahmin etti.

Hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama ıraksama ( MACD ), göreli güç endeksi ( RSI ), Bollinger Bantları ( BB ) ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli teknik analiz ( TA ) faktörlerine dayanan tahminler gerçekleşirse, bu şu anlama gelir: SOL fiyatının mevcut fiyatına göre %2,37 artacağını söyledi.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Solana fiyatını belirliyor! - Resim : 1

Solana 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Solana fiyat kurtarma

Bir hatırlatma olarak Solana, kripto borsası FTX’in çöküşünden ve ardından Solana blok zincirinin ve onun yerli SOL tokeninin sözlü bir savunucusu olan kurucusu Sam Bankman-Fried’in tutuklanmasından derinden etkilendi ve fiyatı düştü.

Bununla birlikte, genel piyasadaki yenilenen iyimserlik, tokenin toparlanma yoluna başlamasına yardımcı oldu ve bir haftada %24.58 ve son 30 günde %74.25’e kadar yükseldikten sonra şu anda 21.08 $’dan işlem görüyor. önceki 24 saatte %1,20 kayıp.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Solana fiyatını belirliyor! - Resim : 2

Solana 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Kripto izleme platformu CoinMarketCap’ten 20 Ocak’ta alınan en son verilere göre, mevcut durumda, 7,82 milyar dolarlık piyasa değeriyle Solana, bu göstergeye göre şu anda 11. en büyük kripto para birimi konumunu üstleniyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Read More

Yorum yapın