Satışlarda Xiaomi’nin yüzünü güldüren model çok satmaya devam ediyor!


Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin satışları eskisi kadar iyi değil. Şirket diğer üreticiler gibi zor zamanları atlattı belki ancak önceki yıllara bakıldığında düşüş yaşadığı anlaşılıyor. Firmanın elindeki bir model ise yüzleri güldürmeye devam ediyor.

Xiaomi 12T satışları iyi gidiyor

Xiaomi 12T serisi, Ekim 2022’de tanıtıldı. Piyasaya sürüldükten sonra hızla Avrupa ve diğer bölgelere giriş yapan 12T serisi iki telefondan oluşuyor: Xiaomi 12T ve Xiaomi 12T Pro.

Birkaç ay önce Xiaomi, Xiaomi 12T Pro’nun Daniel Arsham sürümünü yayınladı. Bu özel sürüm ise yalnızca Avrupa’da sunuldu ve 2000 adet üretildi.

Xiaomi düşüşlere rağmen bir modeli sayesinde ayakta duruyor!

Xiaomi’nin “T” serisi, popüler akıllı telefon serilerinden birisi. Xiaomi T serisi de tıpkı Redmi Note serisi gibi kullanıcılar tarafından oldukça iyi bilinen bir seri. Bir önceki Mi 10T ve Mi 10T Pro da oldukça popüler ve çok satan modellerdi. Xiaomi, T serisi cihazlarında genellikle amiral gemisi yonga seti kullanıyor. Xiaomi 12T, Dimensity 8100 tarafından desteklenirken, Xiaomi 12T Pro, Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 tarafından desteklenmekte.

Amiral gemisi yonga setinin yanı sıra, hem Xiaomi 12T hem de Xiaomi 12T Pro, 120W hızlı şarjı destekler. Xiaomi’nin reklamını yaptığı gibi her iki telefon da 19 dakikada tamamen şarj olabiliyor.

Exciting news! We hit our annual Xiaomi 12T Pro sales target ahead of schedule! I’m deeply touched by all the positive feedback about this product, thank you for your support.

— Lei Jun (@leijun) January 19, 2023

Lei Jun, Xiaomi 12T Pro’nun kısa sürede beklediklerinden çok daha fazla sattığını ve bu durumdan memnun olduklarını açıkladı. Görünüşe göre Lei Jun, Xiaomi 12T serisinin satışlarından memnun ve destekleyenler için minnettar durumda.

Read More

Yorum yapın