Son haliyle şok etkisi yaratmıştı! Yalı Çapkını’nın Defne’si Mine Tugay’dan açıklama geldi!


Ünlü oyuncu Mine Tugay, milyonlarca kişinin izlediği Yalı Çapkını dizisiyle ekranlara geri döndü. 44 yaşındaki ünlü oyuncu, bu defa güzelliği değil değişimi ile gündeme çıkmıştı.

Geçtiğimiz günlerde otopark pozuyla sosyal medyayı sallayan Mine Tugay, yer aldığı son Yalı Çapkını bölümüyle gündem oldu. Yüzünde büyük bir değişiklik olan ünlü oyuncunun estetik yaptırdığı iddia edilmişti. Yoğun eleştirilere maruz kalan Tugay, konu hakkında sessiz kalmayıp açıklamalarda bulundu. 

“Sağlık sorunu yaşıyorum”

Yalı Çapkını dizisinde Defne isimli karakter ile rol alan Mine Tugay, uzun bir süreden sonra ekranlara geri döndü. Ancak ünlü oyuncunun yeni hali görenler gözlerine inanamadı. Şok etkisi yaratan bu değişimin estetik nedeniyle olduğu iddia edilmişti.

Mine Tugay Yalı Çapkını Estetik

Ancak Mine Tugay, estetik iddialarını sosyal medya hesabında yalanladı. Ünlü oyuncu sağlık problemi yaşadığını ve yüzünün bu yüzden şiştiğini iddia etti. Ünlü oyuncu şu şekilde açıklamalarda bulundu:

“Herkes konuşmuş madem bir de ben konuşayım dedim. Sevgili dostlar, ben bir sağlık problemi yaşıyorum. Zamanında yapılan bir dolgunun sol gözümün altında donması üzerine bir kaç ameliyat olmak zorunda kaldım ve ara ara o bölgede şişmeler ve çökmeler oluyor. Bu son kertede orada oluşan bir kist sebebiyle bir ameliyat oldum ve kortizon tedavisi görüyorum. Ki onun şişliğine denk geldi bazı sahnelerim maalesef.” dedi

“İzleyenlere de bunu minimum yansıtmak için filtre uygulandı. Fakat estetik bağımlılığına kadar gelmiş konuşmalar. Hayır değil öyle. Sağlık bu. Kimse de benim bu yaşadığım zor süreci yaşamaz umarım. Yani demem o ki rahat olun, ben iyileşiyorum ve moralim yüksek. Güzel dileklerinizi aldım. Şimdiden çok sevgiler. Bu arada olayların geçmişini gerçeğini bilmeden bu kadar yanlış konuşmaların yer alması da gerçekten üzücü. Neyse akşama bomba gibi bir bölüm var, izleyin derim.” ifadelerini ekledi.

Read More

Yorum yapın