Samsung’un katlanabilir ekranlı bilgisayarı nasıl görünecek? İşte yanıtı


Katlanabilir akıllı telefonlar için birçok otorite, bu cihazların bir serüvenden ibaret olduklarını ve asla popüler olamayacaklarını söylemişti. Ancak gelinen noktada, bu kişilerin fazlasıyla yanıldıklarını ve katlanabilir akıllı telefonların her geçen gün bilinirliklerini arttırdığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Öte yandan bu sektörün en önemli ismi konumunda olan ve bunun tartışılmasına bile müsaade etmek istemeyen Güney Koreli teknoloji devi Samsung, katlanabilir akıllı telefon pazarındaki bu hakimiyetini katlanabilir diz üstü bilgisayar kategorisine de taşımak istiyor.

Samsung’un katlanabilir ekranlı bilgisayarı nasıl görünecek? İşte yanıtı

Samsung’a yakın kaynaklardan servis edilen son bilgilere göre şirket, 2023 yılı içerisinde katlanabilir dizüstü bilgisayar modelini resmen satışa sunacak. Bununla birlikte şirket tarafından geliştirilen yeni katlanabilir dizüstü bilgisayar modelinin yukarıda yer verdiğimiz görseldeki gibi olması kuvvetle muhtemel.

Samsung'un katlanabilir ekranlı bilgisayarı nasıl görünecek? İşte yanıtı - Resim : 1

Söz konusu görsel, Samsung’un daha önceden aldığı katlanabilir dizüstü bilgisayar patentine ait. Bu tasarıma göz attığımız zaman, cihazın oldukça büyük bir yapıda olduğu ve alt kısmında sanal klavye ile Mouse pad bölümünün bulunduğu görülüyor. Tabi burada ekranın muhtemelen ortadan kıvrılacağını ancak görselde bu kıvrımın tam olarak konumunun belli olmadığını da belirtelim.

Son olarak Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 modelleriyle karşımıza çıkan Samsung’un tıpkı 3. seride olduğu gibi 4. seride de Flip modeliyle büyük başarılara imza attığı ve her geçen gün satış rekorunu daha da geliştirdiği gelen bilgiler arasında.

Read More

Yorum yapın