OnePlus 11R bu özellikleriyle ortalığı karıştıracak! Bütçe dostu telefonun detayları netleşiyor


Mobil devi, yaklaşan OnePlus 11 lansmanı için büyük hazırlıklarda. Bu akıllı telefona ek olarak OnePlus 11R modelini de piyasaya sürmeye hazırlanan şirket, geçtiğimiz yılda tanıttığı telefonlarıyla kullanıcılarından büyük beğeni toplamıştı.

Aynı çizgisini bu yıl da sürdürmeyi hedefleyen şirketin OnePlus 11R modeli de teknik özellikleriyle bugün karşımıza çıktı. Akıllı telefonun uygun fiyatlı amiral gemisi akıllı telefonlar sınıfında yer alacağı söyleniyor. Gelin detaylara birlikte göz atalım.

İşte OnePlus 11R modelinin sunması beklenen özellikleri

Geçtiğimiz günlerde OnePlus 11R’ın canlı görüntüleri ortaya çıkmıştı. Bu gelişmeyi takiben akıllı telefonun teknik özellikleri de belirginleşmeye başladı. Aktarılan bilgilere göre OnePlus 11R, Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden güç alacak.

Buna ek olarak cihaz, arka kısmında 50 Megapiksel birincil kameranın oluşturduğu üçlü kamera sistemine sahip olacak. Optik görüntü sabitleme (OIS) desteği taşıması beklenen bu sistemin başarılı bir fotoğrafçılık ve video deneyimi sunacağı söyleniyor.

Telefonun ön kısmında ise 6.7 inç büyüklüğünde ve 120Hz yenileme hızı destekli bir AMOLED ekranın yer alacağı söyleniyor. Akıllı telefona 16GB’a kadar RAM ve 256GB’a kadar dahili depolama seçenekleri eşlik edecek. 

OnePlus 11R

Daha önceki bilgiler, akıllı telefonun 50 Megapiksel birincil kamerasına ek olarak 8 Megapiksel ultra geniş açılı lensin ve 2 Megapiksel makro ünitenin optik sistemde yer alacağını göstermişti. Özçekim kısmında ise 16 Megapiksel çözünürlüğünde bir selfie lensi yer alacak.

Pil için 5,000mAh kapasiteli ve 100W hızlı şarj destekli bir batarya taşıması beklenen OnePlus 11R modelinin, OnePlus 11 modeliyle birlikte 4 Ocak’ta lansmana çıkacağı söyleniyor. OnePlus 11R’ın, standart sürüme göre daha uygun fiyatlı olacağı da aktarılan bilgiler arasında.

Read More

Yorum yapın