Epic Games Store tarafından verilen 6. ücretsiz oyun belli oldu

Epic Games Store, beklenen kampanyaya devam ediyor. Şirket 29 Aralık’a kadar her gün yeni bir ücretsiz oyun veriyor.

Epic Games Store, geçtiğimiz yılın sonunda da gerçekleştirdiği hediye kampanyasını 2022 bitmeden tekrarlayarak bir kez daha oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı. Firmanın bu kampanya için verdiği kısa bilgi şöyle oldu: “29 Aralık’a kadar her gün yeni bir ücretsiz oyun için Epic Games Store’a uğra. Her oyun yalnızca 24 saat boyunca ücretsiz olacağından her gün mağazayı tekrar ziyaret edip bu yılbaşı tatili döneminde hiçbir ücretsiz oyunu kaçırma!”

Bu kampanya kapsamında verilen 6. ücretsiz oyun ise daha önce 180 TL’ye satılan Wolfenstein: The New Order oldu. Oyun hakkında yapılan özet açıklama tam olarak şöyle: “Wolfenstein: The New Order, birinci şahıs nişancı türünü yaratan seriyi yeniden canlandırıyor. Alternatif bir 1960’lar döneminde geçen bu oyunda, bildiğimiz tarihi çarpık bir şekilde değiştiren tanıdık bir düşman tarafından yönetilen sıra dışı bir dünyayı keşfet.” Bu birçok kişiyi memnun edecek önemli oyun 21 Aralık saat 19:00’a kadar ücretsiz kalacak.

Epic Games Store tarafından kampanya kapsamında verilen ilk oyun Bloons TD 6 olmuştu. Bu oyun için şu özet açıklama geçilmişti: “Muhteşem Maymun Atıcılar, yükseltmeler, Kahramanlar ve etkin yetenekleri harmanlayarak mükemmel savunmanı oluştur ve kalan son istilacı Bloon’ların her birini patlat! Varolan en iyi strateji oyunuyla bitmeyen saatlere neden olan devasa ve sürekli genişleyen özelliklerin keyfini çıkaran diğer milyonlarca oyuncuya katıl.” 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Verilen 2. ücretsiz oyun daha önce 39 TL’ye satılan Horizon Chase Turbo oldu. Oyun hakkında yapılan özet açıklama tam olarak şöyleydi: “Horizon Chase Turbo, 80 ve 90’ların beğenilen oyunlarından ilham alan bir yarış oyunudur. Horizon Chase Turbo’daki her kavis ve her tur klasik arcade oynanışını yeniden canlandırır ve sınırsız eğlence hız limiti sunar. Tam gaz ver ve tadını çıkar!” 

Verilen 3. ücretsiz oyun daha önce 25 TL’ye satılan Costume Quest 2 olmuştu. Oyun hakkında yapılan özet açıklama tam olarak şöyleydi: “Zamanda yolculuk yapan ürkütücü yerleri keşfet, güçlü Hallo savaşçılara dönüşen muhteşem yeni kostümleri giy ve savaşta hijyen takıntılı kötü karakter birliklerine karşı kullanmak için daha fazla Creepier Treat Card topla.” 

Verilen 4. ücretsiz oyun daha önce 39 TL’ye satılan Sable olmuştu. Oyun hakkında yapılan özet açıklama tam olarak şöyle: “Eşsiz ve unutulmaz bir yolculuğa çık ve Sable’a, Gliding denen yetkinliğe adım atma yolculuğunda uzay gemisi kalıntıları ve antik yapılarla kaplı geniş çöllerden, büyüleyici manzaralardan geçerken kılavuzluk yap.” 

Verilen 5. ücretsiz oyun daha önce 33 TL’ye satılan Them’s Fightin’ Herds oldu. Oyun hakkında yapılan özet açıklama tam olarak şöyle: “Them’s Fightin’ Herds, ünlü çizgi film yapımcısı Lauren Faust tarafından tasarlanan, sevimli hayvanlardan oluşan bir kadronun yer aldığı 2D bir dövüş oyunudur. Sevimli ve şirin görünümün altında ciddi bir dövüş sizleri bekliyor!”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti

Read More