Bu yıl en çok hangi oyunları oynadınız? Steam Retrospektifi 2022 ile hemen öğreninSteam

Bu yıl en çok hangi oyunu oynadınız? Steam Retrospektifi 2022 ile bunun cevabını hemen şimdi öğrenebilirsiniz.

Dünyanın en popüler oyun marketi konumunda bulunan Steam, burada ulaşabileceğiniz sayfada 2022’deki oyun geçmişinize net bir bakış attırıyor. “Steam Retrospektifi 2022” adı altında hazırlanan sayfada, geride bırakmaya hazırladığımız yılda en çok oynadığınız oyunlar, bu oyunlarda elde ettiğiniz başarımlar, Steam’i açma sayısınız ve denediğiniz yeni oyun sayısı gibi çok sayıda veri karşınıza çıkıyor. Görsel olarak güzel ve anlaşılır şekilde hazırlanan sayfa, istatistiksel verileri sevenleri fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor.

Bu arada şirketin 22 Aralık – 5 Ocak tarihleri arası için düzenlediği ve “Yılın en büyük indiriminde binlerce oyunda büyük tasarruf sağlayın” açıklamasıyla öne çıkardığı Kış İndirimi de halen devam ediyor. Bu indirim kampanyası kapsamında birçok büyük ve küçük oyun hatırı sayılır oranda (Yüzde 80’e varan indirimler var) indirim gördü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önce pahalı olduğu için alamadığınız birçok oyunu buradan daha ucuza alabilir, indirimli oyunlar arasında eğlenceli vakit geçirebileceğiniz yeni oyunlar keşfedebilirsiniz. Daha önce de sık sık buna benzer büyük sayılacak indirimler yapan Steam, oyun marketi konusunda pazarın en büyük ismi konumunda yer almayı sürdürüyor.

Steam verileri yanında bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti

Read More