Alice Müzikali, Disney+ üzerinde de yayınlanacak

Disney+, yeni yerli içerikler yanında bazı uzun zamandır gündemde olan Alice Müzikali gibi içerikleri de platforma getiriyor.

Bu birçok kişiyi memnun eden konuda firmadan gelen açıklama şöyle oldu: Dijital yayın platformu Disney+, izleyicisi ile birbirinden farklı ve keyifli içerikleri buluşturmaya devam ediyor. Yayın hayatına başladığı günden bu yana yayınladığı yerli ve yabancı başarılı içerikler ile adından sıkça söz ettiren Disney+, yine bir ilke imza atıyor. Lewis Carroll’un efsanevi metninin Serdar Biliş yönetmenliği ve Beyhan Murphy kareografisiyle bir araya geldiği ‘Alice Müzikali’ sadece Disney+’ta Türkiye’nin her yerindeki izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Zorlu PSM Sahnesi’nde çekimlerinin yapıldığı dev prodüksiyon, 10 Şubat itibariyle Disney+ izleyicisinin evlerine konuk olacak.

Serenay Sarıkaya’nın ‘Alice’ olarak izleyici karşısına çıktığı, başladığı günden bu yana kapalı gişe oynayan ve övgü dolu yorumlar alan ‘Alice Müzikali’nin başarılı oyuncu kadrosunda; Ezgi Mola “Kraliçe”, Enis Arıkan “Tavşan”, Şükrü Özyıldız “Şapkacı”, İbrahim Selim “Kral”, Merve Dizdar ise “Kedi” karakterleri ile başrolleri paylaşıyorlar. 

Dev oyuncu kadrosu, efsanevi hikayesi, gösterişli kostümleri, dünya standartlarındaki prodüksiyonu, keyifli şarkıları ve danslarıyla ‘Alice Müzikali’ seyircisi ile 10 Şubat itibarıyla Disney+’ta buluşmaya hazırlanıyor! “

Alice Müzikali yanında bu da ilginizi çekebilir: Franky Zapata’dan yeni hava aracı

Read More