2023 Fiat Doblo fiyat listesi: Enişteler bayram yapıyor!

Bugün eniştelerin gözde aracı olan Fiat Doblo’nun güncel fiyat listesini ele alıyor olacağız. İşte detaylar!


2023 Fiat Doblo fiyat listesi: Enişteler bayram yapıyor! - Page 1

Hafif ticari denince Türkiye’de akla gelen belki de ilk araç Fiat Doblo oluyor. Hem ticari olarak kullanılan hem de bir aile otomobili olarak kullanılan Doblo, eniştelerin gözdesi konumunda yer alıyor. Her ne kadar sınıfında Volkswagen Caddy, Peugeot Rıfter, Citroen Berlingo gibi oldukça ciddi rakipleri bulunsa da Fiat Doblo segmentinin kralı diyebiliriz. Tam bir fiyat – performans aracı olan Doblo’nun 2023 fiyatları haberimizde.

2023 Fiat Doblo fiyat listesi: Enişteler bayram yapıyor! - Page 2

Fiat Doblo fiyat listesi: Enişteler bayram yapıyor!

Fiat Doblo, koltuklu versiyonları baz alındığında iki farklı kasa yapısıyla karşımıza çıkıyor. Bunlardan birincisi Standart, diğeri ise Maxi olarak adlandırılıyor.

2023 Fiat Doblo fiyat listesi: Enişteler bayram yapıyor! - Page 3

Maxi denilen kasa, Standart olarak adlandırılan kasaya göre biraz daha uzun bir şasiye sahip diyebiliriz. İki versiyon arasındaki en temel farklılık da zaten bu. Biz de fiyat listesini verirken Standart ve Maxi olarak belirtiyor olacağız.

2023 Fiat Doblo fiyat listesi: Enişteler bayram yapıyor! - Page 4

Fiat Doblo için şu anda belirlenen en uygun fiyat 439.900 TL. Standart kasa karşımıza çıkan bu bedel, hafif ticariler arasında oldukça uygun duruyor. Modelin giriş paketinde 1.6 litrelik dizel motor ve manuel şanzıman yer alıyor. Easy olarak adlandırılan bu paketin aracın en çok tercih edilen seçeneği olduğunu ifade edebiliriz. Donanım seçenekleri ve fiyat detaylarının tamamına aşağıdan ulaşmanız mümkün.

Read More

Yorum yapın