Haberler AÖF sonuçları açıklandı mı, güz dönemi final sonuçları ne zaman açıklanacak?

Haberler AÖF sonuçları açıklandı mı, güz dönemi final sonuçları ne zaman açıklanacak?

Haberler

Haberler AÖF güz dönemi final sınavları üzerinden 1 hafta geçerken öğrencilerin gözü kulağı sonuçlarda… Yeni haftaya girilirken sonuç araması hızlanıyor ve “AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?” sorusuna yanıt aranıyor.

• 29 Ocak 2023 – 22:36 • Son Güncelleme:

• 29 Ocak 2023 – 22:36 • Son Güncelleme:

1haberler AÖF sonuçları açıklandı mı, güz dönemi final sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖF sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Öğrenciler, Anadolu Üniveristesi’nden duyuru beklerken resmi site ve sosyal medya hesapları sık sık kontrol ediliyor. Sıkça “”AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?” diye soruluyor. İşte beklenen tarih…

2haberler AÖF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK

Haberler AÖF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF sonuçları genellikle 15 gün içinde açıklanıyor. Bir önceki sınavlar 11 Aralık’ta son bulmuş, sonuçlar 20 Aralık’ta ilan edilmişti. Bu süre hesap edildiğinde güz dönemi final sonuçlarının 31 Ocak’ta ilan edilmesi bekleniyor.

Read More

Haberler Aybüke Pusat’tın paylaşımına Furkan Andıç kayıtsız kalamadı

Haberler Aybüke Pusat’tın paylaşımına Furkan Andıç kayıtsız kalamadı

Haberler

Aybüke Pusat cesur pozları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Bir etkinliğe katılan oyuncu Aybüke Pusat, siyah derin yırtmaçlı elbisesiyle poz verdi.

class=’medyanet-inline-adv’>

Pusat’ın paylaşımındaki bir ayrıntı da dikkat çekti. Siyah derin yırtmaçlı elbise tercih eden oyuncunun kollarının uzunluğu takipçilerini şaşırttı.

Oldukça uzun görünen kollara ilişkin kimi sosyal medya kullanıcıları photoshop’u abarttı derken kimileri ise çekim açısıyla ilgili olduğunu öne sürdü.

haberler Aybüke Pusattın paylaşımına Furkan Andıç kayıtsız kalamadı

Bir süredir Aybüke Pusat ile adı aşk dedikodularına karışan Furkan Andıç da fotoğrafa kayıtsız kalamadı. Andıç’ın yorumuna Pusat öpücük ile cevap verdi.

haberler Aybüke Pusattın paylaşımına Furkan Andıç kayıtsız kalamadı

HER SEFERİNDE YALANLADILAR

2019 yılında yayınlanan ‘Her Yerde Sen’ adlı dizide iki sevgiliyi canlandıran Aybüke Pusat ve Furkan Andıç o dönem birlikte oldukları iddialarını yalanmamıştı. Daha sonra birlikte görüntülenen çift tekrar iddiaları yalanmış ve arkadaş olduklarını söylemişlerdi.

haberler Aybüke Pusattın paylaşımına Furkan Andıç kayıtsız kalamadı

class=’medyanet-inline-adv’>

“BALE YAPARKEN ÇOK ACI ÇEKTİM”

Öte yandan kariyerine baleyle başlayan Pusat, “Yaramaz bir çocuktum ve enerjimi atmam için ailem baleye yönlendirdi. Balenin bana kattığı en büyük şey oyunculukta elimi kolumu nereye koyacağımı öğrenmem oldu. Bale yaparken çok acı çektim. Her gününde büyük acılar, gözyaşları vardı” demişti.

haberler Aybüke Pusattın paylaşımına Furkan Andıç kayıtsız kalamadı

“MISS TURKEY’E TESADÜFEN KATILDIM”

2014’te Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçilen Aybüke Pusat, yarışmaya katılışının tesadüf eseri olduğunu söylemişti. Pusat, “Çok mutsuzken arkadaşlarım Miss Turkey’e başvuru yaptı. İlk üçe girmeyi düşünmüyordum bile. Üçüncü olunca da ne yapacağımı bilemedim. Oyunculukla ilgili hiçbir şey bilmeden kendimi oyuncu olarak buldum” şeklinde konuşmuştu.

haberler Aybüke Pusattın paylaşımına Furkan Andıç kayıtsız kalamadı

Read More

Haberler Ona ‘yapamazsın’ diyenleri mahcup etti! Gören bir daha bakıyor

Haberler Ona ‘yapamazsın’ diyenleri mahcup etti! Gören bir daha bakıyor

Haberler

İzmir’de yaşayan bir çocuk annesi 46 yaşındaki Sevim Çevril Kaykaç, 8 yıl boyunca muhasebecilik yaptı. Sağlık sorunu nedeniyle 2 yıl boyunca işine ara veren ve sağlığına kavuşunca iş aramaya koyulan Sevim Çevril Kaykaç, araba tutkusu nedeniyle taksi şoförü olmaya karar verdi. 6 yıldır İzmir otogarında bulunan taksi durağında çalışan kadın taksici, “Bu işe başlarken çevremden hem olumlu hem de olumsuz çok sayıda tepki geldi. Beni gerçekten tanıyanlar, ‘Bu iş tam sana göre’ dedi. Ancak önyargıdan dolayı olumsuz tepkiler de aldım. Henüz kalıplar tam anlamıyla kırılmadığı için ‘Neden bu işi yapacaksın, erkeklerin içinde ne işin var?’ gibi tepkiler geldi.

class=’medyanet-inline-adv’>

Ancak duraktaki arkadaşlarımın da desteği ile işimi başarıyla yapmaya devam ediyorum. Taksime günde yaklaşık 40 kişi biniyor. Gören başkasına söylüyor ve zamanla bu önyargılar kırılıyor. Hatta benden sonra otogar mevkiinde bir kadın arkadaşımız daha taksi şoförlüğüne başladı. Diğer duraklarda da başka kadın arkadaşlarımız var. Taksilerde, otobüslerde, dolmuşlarda kadın şoförler çalışıyor. Olumsuz algılar yavaş yavaş kırılıyor. Ben çok sevdiğim bir işi yapıyorum. Kadın yolcular da genelde beni tercih ediyor. Erkek yolculardan ‘Telefonunuzu alayım, sizinle yolculuk yapayım’ diyen olmuyor ama 40 kadın yolcudan 20’si telefonumu istiyor” diye konuştu.

haberler Ona yapamazsın diyenleri mahcup etti Gören bir daha bakıyor

“MUTLU OLDUĞUNUZ İŞİ YAPIN”

Kadınlara da seslenen taksi şoförü, “Kadınlar öncelikle mutlu olacakları işi yapmaya çalışsınlar. Börek yapmayı seviyorlarsa börek dükkanı açsınlar ya da börekçinin yanında çalışsınlar ama evde oturmasınlar. Sigortaları ödensin, maaş alsın, kendi ayakları üzerinde dursunlar. Kimseden korkmasınlar. Önce kendi mutluluklarının arkasında koşsunlar” ifadelerini kullandı. Sevim Çevril Kaykaç, gün içinde birçok hikayeye tanık olduğunu ve bu hikayeleri unutmamak için notlar tuttuğunu belirtti.

class=’medyanet-inline-adv’>

“ONA ‘YAPAMAZSIN’ DİYENLERİ MAHCUP ETTİ”

Kaykaç’ın mesai arkadaşı Saadettin Uçak da, “Kimse onun başarılı olacağına inanmıyordu ama 6 yıldır beraber çalışıyoruz. O çalışkanlığı ile ‘Yapamazsın’ diyenleri mahcup etti. Ne mutlu ona. Allah herkese böyle bir evlat versin. İşten kaçmayan ve yılmayan bir kadın” dedi.

Read More

Haberler Türk kızı 4 yıldır TIR’ıyla yollarda! Erkekler sollarken en çok bu hatayı yapıyor

Haberler Türk kızı 4 yıldır TIR’ıyla yollarda! Erkekler sollarken en çok bu hatayı yapıyor

Haberler

Fransa Lyon doğumlu, 24 yaşındaki Gülfem Zengin ailesinin ilk çocuğu olarak dünyaya geldi. 2 erkek kardeşi olan Gülfem çoğu hemcinsinin tercih etmeyeceği bir işe gönül verdi. Uzun yol TIR şoförlüğü yapmaya kendini aradığı bir dönemde karar verdiğini söyleyen Gülfem Zengin araç kullanmayı hep sevdi ve çocukluğundan beri de bununla ilgili bir meslek sahibi olmak istedi. Ancak pek çok hayali olan Gülfem için ilk adımı atmak hiç kolay olmadı. Bunun karşısındaki ilk engel ise ailesiydi, kızlarının TIR şoförlüğü yapmalarını istemiyorlardı. Ancak genç kadının amacı kendi parasını kazanmak ve aynı zamanda da sevdiği bir işi yapmaktı. Zor bir mesleğe sahip olduğunu ama işini çok sevdiğini söyleyen Gülfem Zengin, “Babam, annem, teyzem, anneannem, herkes karşıydı ama ben bildiğimi yaptım” diye konuştu.

class=’medyanet-inline-adv’>

Mesleğinin en zor taraflarını sıralayan Gülfem için sabırlı olmak çok önemli bir faktör. TIR şoförlüğünde uyku düzeninin de olmazsa olmaz olduğunu söyleyen Gülfem Zengin, “Bazen gece bazen de gündüz seyir halinde oluyoruz. Takograf kurallarına uymak gerçekten güç istiyor” bilgisini paylaştı.

haberler Türk kızı 4 yıldır TIRıyla yollarda Erkekler sollarken en çok bu hatayı yapıyor

‘4 SAAT İÇİNDE DORSEYİ KESİP İÇİNDEKİLERİ ÇALDILAR’

Fransa’da yaşayan Gülfem, TIR şoförlüğü yapabilmek için önce bu işi sevmek gerektiğini belirtiyor. Günde 11-15 saatini yollarda geçirdiğini dile getiren genç şoför, kimi zaman trafik kimi zaman da yük sorunu gibi sebeplerle eve dönmenin güçleştiğine dikkat çekti. Yollarda ilginç olaylar yaşadığını anlatan Gülfem Zengin, şu detayları paylaştı:

“Mesela bir keresinde kocaman bir ceylanla göz göze geldik. Bu güzel bir andı ancak olumsuzluklar da oluyor. İspanya’da büyük bir benzinlikte, sokak lambası altına, aydınlık bir yere park etmiştim. Önümde ve arkamda da başka araçlar vardı. Buna rağmen 4 saat içinde dorsem kesildi, içindeki mallar ve mazotum çalındı.”

Çok nadir de olsa TIR’ını park ettiği yerlerde kendini rahat hissetmediğini söyleyen Gülfem, tedirgin olduğu ya da korktuğu zamanları ise yemek yiyerek ve dua ederek atlatmaya çalışıyor. En çok korktuğu şeyin kendisi de aracın içindeyken bir hırsızlık durumuyla karşılaşmak olduğunu söyleyen genç şoför, bu sorunun yıllardır devam ettiğine vurgu yaptı.

class=’medyanet-inline-adv’>

haberler Türk kızı 4 yıldır TIRıyla yollarda Erkekler sollarken en çok bu hatayı yapıyor

‘PSİKOLOJİK OLARAK ÇOK YORUCU BİR MESLEK’

2 senedir kendi şirketi için çalışan Gülfem Zengin, yollardayken gelen aramalarla yeni iş bağlantıları kuruyor. TIR kullanırken kendi kendine şarkılar söyleyerek aldığı keyfi ikiye katladığını ifade eden Gülfem, bu mesleği herkesin yapamayacağının altını çizerek, “Saygı konusunda sıkıntılı bir meslek. Ayrımcılıkla karşılaşıldığında sakin kalmak gerekiyor. Eğer sabrınız ve her şeyi alttan alacak gücünüz yoksa bu işi yapamazsınız. Şimdiye kadar bu mesleği yaptığım için pişmanlık yaşamadım. Aksine sürekli mücadele ettiğim için kendimle çok gurur duyuyorum. Ancak elbette psikolojik olarak çok yorucu. Avantaj ve dezavantajlarını bildikten sonra bu mesleğe adım atabilirsiniz. Belli zamanda, belli bir yerde olmak zorundasınız. Trafik olabilir, arıza olabilir. Tüm bunlar ebette stres kaynağı. Bunun yanında başka kültürleri görüp öğrenmek, başka bir dilde konuşmak gibi avantajları da var” bilgisini verdi.

‘ÖNÜME GEÇİP ANİ FRENLE ÖLÜME DAVETİYE ÇIKARANLAR VAR’

class=’medyanet-inline-adv’>

Günde 8-10 saat TIR kullanan Gülfem Zengin, bunun bel sağlığı için de oldukça zararlı olduğunu belirtti. Sürekli araçtaki yükün kontrol edilmesi ve bu yüke göre sürüşün değiştirilmesi gerektiğine değinen Gülfem, “Temiz tuvalet bulabilmek, gümrüklerde günler boyunca beklemek de zorluyor. Bir de yollarda yeterince hızlı gidemediğimiz için küçük araçların aldığı risklerle karşı karşıya kalıyoruz” deyip şöyle konuştu:

“Bazen araçlar sinirlenip sollama yaparak önüme geçiyor, sonra da aniden frene basıp kazaya da ölüme de davetiye çıkarıyorlar. Bütün ülkelerde benzer sorunlar var. Biraz daha sabırlı olunması gerekiyor. Maalesef böyle tehlikeli durumlarla karşı karşıya kalıyoruz.”

‘EGOLARINDAN SOLLAMAYA İZİN VERMİYORLAR’

Bazı sollamalarda erkek şoförlerin bunu uzattığını vurgulayan Gülfem Zengin, “Aslında kurallara göre bir TIR sollamaya başladıysa, sollanan aracın hızını artırmaması gerekir. Ancak erkek şoförler genelde egolarından böyle davranıyorlar. Şimdiye kadar Avrupa’nın çoğu ülkesine gittim, hâlâ da gitmeye devam ediyorum. En rahat ettiğim yer ise Türkiye oluyor” yorumunda bulundu.

Kendisinin çok nadir yemek yaptığını, genelde ya hazır yemekler ya da evden getirdiklerini tükettiğini söyleyen genç şoför, “Yollarda sandviç yiyorum veya hazır çorba içiyorum. Kolay değil ama elimden geldiği kadar sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Yine de ne olur ne olmaz diye yanımda yemek yapacak tencerelerim var. Pirinç, zeytinyağı, makarna, sos, şehriye, çeşitli ton balıkları bulunduruyorum. TIR’ımda mikrodalga fırınım da var. Yemeklerimi böyle ısıtıp yiyorum” açıklamasını yaptı,

class=’medyanet-inline-adv’>

haberler Türk kızı 4 yıldır TIRıyla yollarda Erkekler sollarken en çok bu hatayı yapıyor

‘TIR’IN BÜTÜN PARÇALARINI SÖKEBİLİRİM’

Gülfem Zengin birkaç sene daha bu tempoda çalıştıktan sonra mesleği bırakmayı planladığını dile getirdi. “Sonuç olarak 4 yıldır bu işi yapıyorum ve bana çok fazla tecrübe kazandırdı” yorumunda bulunan Gülfem, “İlk başlarda kendimden şüphe ederken, şimdilerde kendime güveniyorum. Bazen çok zor zamanlarım oluyor ama tecrübe bu şekilde yaşanarak kazanılıyor. Yaşadığınız şeyin iyi ya da kötü olması önemli değil, önemli olan tecrübe” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü:

“TIR’ın üzerindeki bütün parçaları sökebilirim. Motorun yağ ve suyunu kontrol edebilirim. Lastikleri ve aküyü değiştirebilirim. Fren veya balatalar ısınırsa yapılması gereken taktikleri biliyorum. Bence uzun yol TIR şoförlüğü bekârlar için daha uygun. Evli olanlar evdeki huzuru ve ailesini çok özleyebilir.”

Read More

Haberler Nihat Kahveci, Enner Valencia için Fenerbahçe yönetimine seslendi! ‘Fiyat bölümüne istediğini yazdırtırım’

Haberler Nihat Kahveci, Enner Valencia için Fenerbahçe yönetimine seslendi! ‘Fiyat bölümüne istediğini yazdırtırım’

Haberler

Spor Toto Süper Lig’in 21’inci haftasında Fenerbahçe, Kasımpaşa engelini 5-1’lik skorla aştı, lider Galatasaray’ı takibini sürdürdü. Sarı-lacivertli taraftarlar, tribünlerin tamamına yakın büyük bir bölümünü doldurdu. Fenerbahçe tribünleri maç öncesi genç yıldız Arda Güler’e destek verdi. Fenerbahçe’nin genç yıldızı bu sezon ligde ilk kez ilk 11’de sahaya çıktı. Genç yeteneğin 52. dakikada üçüncü gol öncesi sol ayağıyla yaptığı şık aşırtma vuruşta top direkten döndü, Valencia topu ağlarla buluşturdu. Arda bu şık vuruşu sonrası alkış yağmuruna tutuldu.     

class=’medyanet-inline-adv’>

haberler Nihat Kahveci, Fenerbahçe yönetimine seslendi Fiyat bölümüne istediğini yazdırtırım

VALENCIA’DAN GOL ŞOV

Sarı-lacivertli takımın farklı galibiyete götüren gollerini Enner Valencia (4) ve Michy Batshuayi attı. Konuk takımın tek sayısı ise Mamadou Fall’dan geldi. İnanılmaz bir performans sergileyen Ekvadorlu oyuncu, bu sezon Süper Lig’deki gol sayısını 19’a yükseltti ve krallık yarışında açık ara zirvede yer aldı. Eski milli futbolcu ve yorumcu Nihat Kahveci, 90 dakikanın ardından Fenerbahçe yönetimine çağrıda bulundu. 

İlginizi Çekebilir

haberler Fenerbahçe - Kasımpaşa maçında kural hatası mı yapıldı Eski hakem canlı yayında açıkladı

haberler Fenerbahçede Enner Valenciadan 4 gol itirafı

‘VALENCIA TARİHE GEÇTİ’

Enner Valencia’nın attığı 4 golle birlikte tarihe geçtiğini dile getiren Nihat Kahveci, “1 gol atarsın överiz, 2 atarsın, 3 atarsın överiz ama 4 gol atarsan tarihe geçersin. Valencia da tarihe geçti” dedi. Teknik direktör Jorge Jesus’un maçı yaşadığını belirten Nihat Kahveci, “”Jesus’un bugün akıllı hamleleri vardı. Maçı yaşadığını gördük. Son dönemde o eski enerjisi yoktu, bugün o eski enerjisini gördük. Golden önce taçı hızlı kullandırttı, penaltıdan önce Batshuayi’ye bağırıp Valencia’nın atmasını sağladı, Valencia ile Ferdi’yi alkışlattı… Hep maçın içindeydi bugün” açıklamasını yaptı.

class=’medyanet-inline-adv’>

‘FİYAT BÖLÜMÜNE İSTEDİĞİNİ YAZDIRTIRIM’

Fenerbahçe yönetiminin Enner Valencia ile yeni sözleşme imzalaması gerektiğini vurgulayan eski futbolcu, “Fenerbahçe yönetiminin yerinde olsam maç biter bitmez Valencia’nın yanına elimde sözleşmeyle gider, fiyat bölümüne de istediğini yazdırtırım” ifadelerini kullandı.

class=’medyanet-inline-adv’>

haberler Nihat Kahveci, Fenerbahçe yönetimine seslendi Fiyat bölümüne istediğini yazdırtırım

Read More

Haberler Sunak parti teşkilat başkanını ‘kovdu’

Haberler Sunak parti teşkilat başkanını ‘kovdu’

Haberler

Türkiye’den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi milliyet.com.tr; Milliyet.com.tr haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Read More

Haberler Taze aşıklar Çağla Şıkel ve Nail Gönenli artık kaçmıyor!

Haberler Taze aşıklar Çağla Şıkel ve Nail Gönenli artık kaçmıyor!

Haberler

Son olarak şarkıcı Edis Görgülü (32) ile aşk yaşadığı iddia edilen Çağla Şıkel’e, “Ne zaman yanınızda birisini göreceğiz?” sorusu yöneltilmişti.

class=’medyanet-inline-adv’>

“Gördüğünüz zaman görmüş olursunuz” diyen tescilli güzel, “Birliktelik yaşadığım zaman saklamam. Neden ‘Beraberim’ demeyeyim ki? Ben insanlarla tanışıyorum ama şu an için öyle biri yok” ifadelerini kullanmıştı.

“ASLA SAKLANMAM”

haberler Taze aşıklar Çağla Şıkel ve Nail Gönenli artık kaçmıyor

KURUÇEÅžME’DE EÄžLENDÄ°LER

Tüm bunların ardından 44 yaşındaki Çağla Şıkel, önceki gece Kuruçeşmede kameralara yansıdı. Uzun zamandır adı aşk dedikodularına karışan ancak bunları yalanlayan Şıkel, bu kez yalanlamadı ve avukat Nail Gönenli ile birlikte ünlü bir mekanda eğlendi.

haberler Taze aşıklar Çağla Şıkel ve Nail Gönenli artık kaçmıyor

class=’medyanet-inline-adv’>

DUYMAZLIKTAN GELDÄ°LER

Mekanın baÅŸka çıkış kapısı olup olmadığını öğrenmeye çalışan yeni sevgililer, olmadığını öğrenince ön kapıdan çıkma mecburiyetinde kaldı. Çıkışta aÅŸk sorularını yanıtlamayan çift, gazetecilerin “Hayırlı olsun” cümlelerini duymamazlıktan geldi. Ardından Nail Gönenli’nin aracına binerek oradan ayrıldılar.

haberler Taze aşıklar Çağla Şıkel ve Nail Gönenli artık kaçmıyor

TEKRAR GÖRÜNTÜLENDİLER

Çift, geçtiÄŸimiz gece yine Ä°stanbul gecelerinde görüntülendi. Önce Emirgan’da sabahın ilk ışıklarına kadar eÄŸlenen çift, ardından avukat Nail Gönenli’nin Arnavutköy’d ki evine girerken görüntülendiler.Â

haberler Taze aşıklar Çağla Şıkel ve Nail Gönenli artık kaçmıyor

“EVÄ°N İÇİNE KADAR GELMEZSÄ°NÄ°Z HERHALDE”

Muhabirlerin aÅŸk sorularına ise Gönenli “TeÅŸekkür ederim. Ä°yi geceler†demekle yetindi. Gönenli daha sonra sitem ederek “Evimize giriyoruz. Evin içine kadar da gelmezsiniz heralde†dedi. Ä°kili ardından Gönenli’nin evine girdi.  Â

haberler Taze aşıklar Çağla Şıkel ve Nail Gönenli artık kaçmıyor

Read More

Haberler Suçüstü yakalandı! Sahte trafik cezası ödeme sitesiyle dolandırıcılık

Haberler Suçüstü yakalandı! Sahte trafik cezası ödeme sitesiyle dolandırıcılık

Haberler

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği tarafından çaldığı kart bilgileriyle alışveriş yapan bir kişiyi yakalamak için operasyon düzenlendi. Yapılan çalışmalarda şüphelinin internette sahte bir trafik cezası ödeme sitesi kurduğu, buradan ödeme yapmak isteyen kişilerin kart bilgilerini kaydettiği tespit edildi. Polis yaptığı takiple şüphelinin mağdurların kart bilgilerini kullanarak e-ticaret sitelerinde alışveriş yaptığını belirledi. Şüphelinin yakalanmamak için, adres vermediği, satın aldıklarını bir kargo şirketinin bürosundan teslim aldığı belirlendi.

class=’medyanet-inline-adv’>

 ŞÜPHELİNİN SUÇÜSTÜ YAKALANDIĞI ANLARI KAMERALAR KAYDETTİ

Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, Bakırköy’deki bir kargo şirketi bürosunda suç üstü yapmak için önlem aldı. Çalıntı kart bilgileriyle satın aldığı ziynet eşyası ve cep telefonlarını teslim almaya gelen şüpheli, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Şüpheli emniyet sorgusu sonrası, sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Şüphelinin İstanbul’da 4, Türkiye genelinde 9 kişiyi aynı yöntemle dolandırdığı tespit edildi. Şüphelinin altın, ziynet eşyası ve cep telefonu satın aldığı, bunları da sattığı tespit edildi. Şüpheli Alparslan K.’nin daha önce de 8 suç kaydı olduğu belirlendi.

haberler Suçüstü yakalandı Sahte trafik cezası ödeme sitesiyle dolandırıcılık

Read More