Haberler Özlem Yıldız’dan Mehmet Ali Erbil açıklaması: ‘Ona karşı kötü bir duygum yok’

Haberler

2013 yılında boşandığı Sinan Serter ile evliliğinden Demir adında bir oğlu dünyaya gelen Özlem Yıldız, ‘Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece’ programına konuk oldu. 42 yaşındaki sunucu, son dönemde TikTok videoları ve açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Mehmet Ali Erbil ile ilişkisine dair yıllar önce yaşananları anlattı.

haberler Mehmet Ali Erbil pişmanlığı mı Özlem Yıldız açıkladı

class=’medyanet-inline-adv’>

“MEHMET ALİ BENİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ”

Evliliğe kapılarını kapatmadığını söyleyen Özlem Yıldız, “Mehmet Ali Erbil senin pişmanlığın mı?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Nişanlanmadım ama o dönem öyle dediler. Yüzük falan takmadık ama ciddi bir ilişkinin içine girmiştik, ailemden onay almıştık. Mehmet Ali Erbil hiçbir zaman pişmanlığım değil, hele Mehmet Ali hiç değil. O dönem çok üzülmüştüm ama hayatımda ‘olmasaydı olmazdı’ diyeceğim şeyler var. Mehmet Ali’yi hiç tanımamış olsaydım, hayatıma hiç dokunmamış olsaydı belki şu an bu mesleği yapmıyor olabilirdim. İnsanın hayatında bir takım taşlar var. O yüzden onu yaşamasaydım, onu tanımasaydım düşünceleri çok saçma bir kurgu olur. Her olayın ve yaşanmışlığım hayatımda mutlaka etkileri ve öğrettikleri var. Mehmet Ali de benim için öyle, her zaman çok kıymetli. Her zaman sağlıklı ve iyi olmasını dilediğim bir insan, hep öyle kalacak. Ona karşı kötü bir duygum yok.

haberler Mehmet Ali Erbil pişmanlığı mı Özlem Yıldız açıkladı

KRİTERLERİ DEĞİŞTİ: TİP FALAN GELİP GEÇİCİ!

31 Aralık 2021’de Nişantaşı’nda şemsiyeyle yağmur altında yürüyen Özlem Yıldız, “Yeni yılda nasıl bir sevgili istersiniz? Kaslı, vücutlu bir sevgili olsun mu?” sorusunu cevaplamıştı.

Onlar 20’li yaşlardaydı. Şimdi iyi insan olsun, sözüne sadık olsun, vicdanlı olsun. Benim kriterlerim değişti. Tip falan gelip geçiyor.

haberler Mehmet Ali Erbil pişmanlığı mı Özlem Yıldız açıkladı

OĞLU KIYAFETİ İDDİALI BULDU!

Ünlü isim, geçtiğimiz mayıs ayında 15 yaşındaki oğlu Demir Serter’le yaşadığı bir olayı anlatmıştı. Bronzlaşmış bir şekilde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleşen ödül törenine gelen Yıldız, “Arkadaşlar bu benim normale dönmüş halim. İnanın tanıyamazdınız, kapkaraydım. Hatta bu akşam bu elbiseyi giymeden önce oğlum gördü, ‘Bu kıyafetle gidemezsin, çok açık’ dedi. İnan giydim ve kaçtım. Erkek çocuğu annesini kıskanıyor ama kıyafetim normal” şeklinde konuşmuştu.

haberler Mehmet Ali Erbil pişmanlığı mı Özlem Yıldız açıkladı

Read More