Haberler Haberler: Murat Boz Hazal Subaşı’yı yakın takibe aldı!

Haberler

Güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan ile şarkıcı Murat Boz’un bir süredir birlikte olduğu iddia edilmişti. Ayça Ayşin Turan, hakkında çıkan şarkıcı ‘Murat Boz’la aşk’ iddialarını yalanlayarak; “Size soruyorum, siz yazıp çiziyorsunuz. Aslında benim size sormam lazım; ‘neden böyle haberler yapıyorsunuz?” demişti.

class=’medyanet-inline-adv’>

Murat Boz’dan saç ektirmesini istediği yönünde çıkan haberleri de kesin bir dille yalanlayan ünlü oyuncu, “Öyle bir şey yok!” açıklamasını yapmıştı.

“AYÇA İLE İLİŞKİM YOK”

Önceki haftalarda bir organizasyonun yılbaşı partisine katılan Murat Boz, konuyla ilgili ilk kez konuşmuş ve aşk iddialarına son noktayı koymuştu: Ayça ile ilişkim yok!

haberler Murat Bozdan Hazal Subaşına yakın takip

GÖZLERİNİN İÇİNE BAKARAK ŞARKI SÖYLEDİLER

haberler Murat Bozdan Hazal Subaşına yakın takip

BOZ’UN TAKÄ°BÄ°NE GERÄ° DÖNDÃœ

 Ancak Boz, Turan ile anılırken geçtiğimiz gün sosyal medyadan Hazal Subaşı’nı takibe aldı. Subaşı ise Boz’un takibine geri dönerek popçuyu takibe aldı. Takip sonrası seri şekilde birbirlerinin fotoğraflarını beğenmeye başladılar. İkilinin, sosyal medyadan da konuşmaya başladığı iddia edildi.

haberler Murat Bozdan Hazal Subaşına yakın takip

class=’medyanet-inline-adv’>

“HEMEN AÅžK OLABÄ°LECEĞİNE Ä°NANMIYORUM”

Bir dönem Erkan Meriç ve Rıza KocaoÄŸlu’yla birlikte olan Hazal Subaşı’nın aÅŸkla ilgili yorumu dikkat çekmiÅŸti:

Kendi kafamdaki aşka inanıyorum. Hemen aşk olabileceğine de inanmıyorum. Emek verilen bir şey olması lazım, giderek oluşacağına ve o kadar kolay bir şey olmadığına inanıyorum. Her yerde ‘Aşk, aşk’ diyoruz, derinliği gitti. Çok dile düştü.

haberler Murat Bozdan Hazal Subaşına yakın takip

Read More