Epic Games Store tarafından verilen 9. ücretsiz oyun belli olduPathfinder: Kingmaker - Enhanced Plus Edition Epic Games Store

“15 Gün 15 Ücretsiz Oyun” kampanyası sürüyor. Epic Games Store tarafından verilen 9. ücretsiz oyun Pathfinder: Kingmaker oldu. İşte detaylar;

Epic Games Store, bu yılın 15 gün boyunca 15 büyük ücretsiz oyun kampanyası kapsamında başlangıcı Shenmue 3 ile yapmış, daha sonra ise Neon Abyss, Remnant: From the Ashes, The Vanishing of Ethan Carter, Loop Hero, Second Extinction, Mutant Year Zero: Road to Eden ve Vampyr verilmişti. Bugün ise oyuncuların karşısına çıkan yeni ücretsiz oyun Pathfinder: Kingmaker – Enhanced Plus Edition oldu. Direkt olarak buradan 25.12.2021 saat 19:00’a kadar ücretsiz olarak elde edilebilecek yeni oyunun resmî açıklaması şöyle:

“18.000’den fazla Kickstarter destekçisinin ve besteci Inon Zur’un yardımlarıyla Owlcat Games, sevilen Pathfinder masa üstü evreninde geçen ilk izometrik bilgisayar RYO’sunu sunmaktan gurur duyar. Baldur’s Gate, Fallout 1 ve 2 ve Arcanum gibi oyunlardan esinlenen klasik bir RYO deneyiminin tadını çıkar. Stolen Lands’i keşfet, fethet ve kendi krallığın yap!

Bu sürüm şunları içerir:

• -Oynanışı zenginleştiren sayısız içerik ilavesi ve düzinelerce yaşam kalitesi özelliği
• -Yeni beceriler ve yepyeni bir sınıf dâhil karakterini inşa edebileceğin yeni yollar
•-Yeni eşyalar ve silahlar
•-Özellikle başlangıçta ve oyunun son iki bölümünde geliştirilen denge
•-Denge, kullanılabilirlik ve oyuncu konforu bağlamında geliştirilmiş krallık yönetim sistemi
•- Küresel haritada daha çeşitli rastgele karşılaşmalar
•-Oyunun ilk çıkışından bu yana yapılan binlerce hata düzeltme ve geliştirme”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store ücretsiz oyunlara çok büyük bütçeler ayırıyor

Firma bu sayede bir numaralı rakibi Steam ile daha iyi rekabet edebiliyor ve kullanıcı sayısını sürekli olarak artıyor. 2021 içerisinde ücretsiz oyun konusunda hiç durmayan, yılı özel kampanyasıyla daha fazla ses getirir şekilde kapatmaya hazırlanan firma, oyunculara bir alternatif sunma konusunda fazlasıyla dikkat çekiyor.

Bu arada artık Epic Games Store içerisinde artık bir sepet sistemi de yer alıyor. Evet artık en sonunda Epic Games Store içerisinde bir sepet özelliği sunuluyor. Yani artık almak istediğiniz oyunları sepete ekleyebiliyor, bir sepete birden fazla oyun koyarak toplu alım yapabiliyorsunuz.

Böyle basit bir özelliği getirmesi çok ciddi talep olmasına rağmen çok ama çok uzun süren Epic Games, açıklamaya göre sepete hem ücretli hem de ücretsiz oyunların aynı anda eklenmesine imkân tanıyor. Sepet ile uğraşmak istemeyenler ya da tek bir oyun almak isteyenler ise “hemen al” butonunu kullanabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xbox oyunların Android tarafına geliyor

Read More