Epic Games Store tarafından verilen 3. ücretsiz oyun belli olduEpic Games Store LOG tasarım

Epic Games Store, beklenen kampanyaya devam ediyor. Şirket 29 Aralık’a kadar her gün yeni bir ücretsiz oyun veriyor.

Epic Games Store, geçtiğimiz yılın sonunda da gerçekleştirdiği hediye kampanyasını 2022 bitmeden tekrarlayarak bir kez daha oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı. Firmanın bu kampanya için verdiği kısa bilgi şöyle oldu: “29 Aralık’a kadar her gün yeni bir ücretsiz oyun için Epic Games Store’a uğra. Her oyun yalnızca 24 saat boyunca ücretsiz olacağından her gün mağazayı tekrar ziyaret edip bu yılbaşı tatili döneminde hiçbir ücretsiz oyunu kaçırma!”

Bu kampanya kapsamında verilen 3. ücretsiz oyun ise daha önce 25 TL’ye satılan Costume Quest 2 oldu. Oyun hakkında yapılan özet açıklama tam olarak şöyle: “Zamanda yolculuk yapan ürkütücü yerleri keşfet, güçlü Hallo savaşçılara dönüşen muhteşem yeni kostümleri giy ve savaşta hijyen takıntılı kötü karakter birliklerine karşı kullanmak için daha fazla Creepier Treat Card topla.” Bu bazılarını memnun edecek oyun 18 Aralık saat 19:00’a kadar ücretsiz kalacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store tarafından kampanya kapsamında verilen ilk oyun Bloons TD 6 olmuştu. Bu oyun için şu özet açıklama geçildi: “Muhteşem Maymun Atıcılar, yükseltmeler, Kahramanlar ve etkin yetenekleri harmanlayarak mükemmel savunmanı oluştur ve kalan son istilacı Bloon’ların her birini patlat! Varolan en iyi strateji oyunuyla bitmeyen saatlere neden olan devasa ve sürekli genişleyen özelliklerin keyfini çıkaran diğer milyonlarca oyuncuya katıl.” 

Verilen 2. ücretsiz oyun ise daha önce 39 TL’ye satılan Horizon Chase Turbo oldu. Oyun hakkında yapılan özet açıklama tam olarak şöyle: “Horizon Chase Turbo, 80 ve 90’ların beğenilen oyunlarından ilham alan bir yarış oyunudur. Horizon Chase Turbo’daki her kavis ve her tur klasik arcade oynanışını yeniden canlandırır ve sınırsız eğlence hız limiti sunar. Tam gaz ver ve tadını çıkar!” 

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti

Read More