Zirkonyum gövdeli üst seviye kulaklık: Sennheiser IE 600

Sennheiser IE 600

Sennheiser IE 600

Ses teknolojileri konusunda dünya devi isimlerden Sennheiser, ürün gamına üst seviye bir seçenek daha ekledi. Bu sefer Sennheiser IE 600 geldi.

Sennheiser IE 600, firmanın kablolu olarak tasarladığı, çok yüksek ses kalitesi isteyen kişilere özel olarak geliştirdiği bir seçenek konumunda yer alıyor. Modelin en önemli özelliği ya da fark yarattığı noktası, çok alışık olmadığımız 3D yazıcılardan çıkan zirkonyum gövde üzerine kuruluyor olması. Korozyona çok dayanıklı olan zirkonyum, aktarıldığı kadarıyla hali hazırda birçok tıbbi ve endüstriyel alanda aktif olarak kullanılıyor. Bu gövdenin açıklamaya göre ses kalitesine bir etkisi bulunmuyor. Firma süreçte sağlam ve aynı zamanda hafif gövdeyi bu şekilde kurduklarını aktarıyor.

Bağlantısını 3,5 mm üzerinden kurabilen ancak kabloları başka ihtiyaçlar için değiştirilebilen IE 600, kulak içi formunu benimsiyor ve bu sayede yüksek pasif yalıtım getiriyor. Henüz ayrıntılı teknik detayları verilmeyen kulaklık, sadece tek bir 7 mm sürücü üzerine kuruluyor bilgisiyle karşımızda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önümüzdeki bahar aylarında satışa sunulacağı aktarılan Sennheiser IE 600 kulaklık modeli, 699 euro gibi yüksek bir fiyat etiketine sahip olacak. Sağlam müzik kaynakları ile desteklenmesi gereken kulaklık, özellikle kayıpsız müzik için iyi bir seçenek olacak izlenimi oluşturuyor.

Sennheiser IE 600 yanında bu da ilginizi çekebilir: Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin

Read More