Zaman yolcusunun 2022 kehanetleri tüylerinizi ürpertecek!

2714 yılından geldiğini iddia eden bir zaman yolcusu, 2022 yılına ilişkin kehanetleri tüylerinizi ürpertecek. İşte detaylar!


Dönem dönem zaman yolcularının çıkıp kehanetlerde bulunduğuna şahit oluruz. İşte o haberlerden birisi daha gündeme geldi. Sosyal medya platformu olan TikTok’ta 1.2 milyon takipçisi bulunan bir fenomen, 2714 yılından gelen bir zaman yolcusu olduğunu iddia etti. Bununla da kalmayan adam, 2022 yılına dair kehanetlerini de bir bir sıraladı. Ancak bu kehanetler, pek de hoş değil. Zira duyduğunuzda tüyleriniz diken diken olacak.

Zaman yolcusunun 2022 kehanetleri tüylerinizi ürpertecek!

2714 yılından geldiğini söyleyen bir TikTok fenomeni, içerisinde bulunduğumuz yıla yönelik enteresan kehanetlerde bulundu. Oldukça ilginç ve bir o kadar da korkunç olan bu kehanetleri sizler için bir araya getirdik. Öyleyse daha fazla zaman kaybetmeden bu adamın 2022 yılına dair ne gibi kehanetleri varmış hep birlikte mercek altına alalım.

“11 Mart’ta bir insanın şempanzeden çocuğu olacak. Doğan melez çocuk konuşabilecek ve iki türün özelliklerini barındıracak.”

“19 Nisan’da koronavirüsün şimdiki türlerden beş kat daha kötü olan omega varyasyonu gelecek.”

Read More

Yorum yapın