Yüzüklerin Efendisi’nden yeni görüntüler: Güç yüzükleri geldi

Hayranların merakla beklediği Yüzüklerin Efendisi: Yüzüklerin Gücü serisinden yeni görseller paylaşıldı. Vanity Fair’in paylaştığı görsellerde karakterler ve isimleri ilk kez ortaya çıktı.


İngiliz yazar JRR Tolkien tarafından yazılan ve Fantastik türün ve edebiyat tarihinin en büyük eserlerinden biri olarak nitelendirilen Yüzüklerin Efendisi serisinin yeni dizisinin 2 Eylül 2022’de hayranlarıyla buluşacağı açıklandı.

Amazon Prime’da yayınlanacak dizinin adının ‘Lord of the Rings: Rings of Power’ olacağı duyuruldu ve yapımdan ilk video paylaşıldı.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde dizinin resmi Twitter hesabında yapımda yer alacak karakterlerden ilham alan afişler yayınlandı. Şimdi ise ABD merkezli popüler kültür dergisi Vanity Fair, tüm dünyayla paylaştığı bir yazıyla dizinin içeriğinden ve kamera arkasından ilk görüntüleri paylaştı.

Patrick McKay ve John D. Payne’in yaratılmasının Orta Dünya’nın ikinci çağında gerçekleştiği söyleniyor. Bu da yapımın hepimizin aşina olduğu ‘Hobbit’ ve ‘Yüzüklerin Efendisi’ filmlerinden binlerce yıl öncesine odaklanacağını gösteriyor. Ayrıca 465 milyon dolarlık astronomik bir bütçeye sahip olan dizinin ilk sezonu; Bu sayının aynı zamanda The Lord of the Rings: Rings of Power’ı tarihin en pahalı dizisi haline getirdiğini de belirtelim.

Read More

Yorum yapın