Yüzüklerin Efendisi hayranları buraya! Diziden yeni görüntüler yayınlandı


Amazon, Prime Video üyelerine özel Yüzüklerin Efendisi dizisinden ilk gösterim videosunu yayınladı. Gelmiş geçmiş en çok sevilen yapımlar arasında yer alan Yüzüklerin Efendisi yepyeni dizisi ile seyircilerin karşısına sıkacak.

Amazon Prime bünyesinde yayınlanacak olan dizi uzun süredir merakla bekleniyor. Ara ara dizi hakkında yeni detaylar ise gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda yeni bir video da yayınlandı. Ayrıca dizinin bir sonraki fragmanının yayınlanacağı tarih açıklandı.

Yüzüklerin Efendisi hayranları buraya! Diziden yeni görüntüler yayınlandı

Amazon hız kesmeden merakla beklenen diziden yeni materyaller paylaşmaya devam ediyor. 

— Prime Video (@PrimeVideo) July 6, 2022

Dizinin Prime Video sayfasına, yalnızca Prime Video üyelerinin görebileceği bir ilk bakış videosu yüklendi. Amazon, Prime Video üyelerine özel Yüzüklerin Efendisi dizisinden ilk gösterim videosu yayınladı. Yayın akışı devleri arasında şu anda ciddi bir rekabet söz konusu. Hal böyle olunca da tüm platformlar birbirlerine fark atmak için ciddi manada yarış içinde diyebiliriz. Bu kapsamda Yüzüklerin Efendisi için yeni görüntüler de geldi. 

Amazon Prime Video, platform üzerinde kullanıcıları bir sürprizle karşılaştı. Yediden yetmişe çok fazla hayranı olan yapım uzun süre sonra dizi versiyonu ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Beklentilerin oldukça yüksek olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır.

Read More

Yorum yapın