Yılın Oyunları Seçiliyor: The Game Awards 2021! Nasıl izlenir?

Güncel

Bu seneki Game Awards ödülleri sahiplerini buluyor. Yılın oyunu ödüllerinde birbirinden ilginç yapımlar oyuncuları şaşırtmak için geliyor. Ayrıca ilerleyen yıllarda yayınlanacak oyunlarında bu gösterimde tanıtılması bekleniyor.

Oyunların en iyisi gösterisi başlamak üzere. 2021 Oyun Ödülleri Video oyunlarının “Oscarları” olarak kabul ediliyor. Bu galerimizde size ödül törenini nasıl izleyeceğinizi ve etkinlikten neler bekleyebileceğimizi anlatıyoruz.

2021 Oyun Ödülleri En önemli yıllık video oyunu etkinliğidir ve sonraki oyunların duyurularını ve ilerlemelerini bu etkinlikte bizlere görme şansı tanır. Ödül töreninde tabii ki yılın oyunu da sahibini bulacak.

 Her yıl olduğu gibi ünlü yıldız, Geoff Keighley bu programın sunucularından birisi olacak. Ancak etkinlik boyunca diğer ünlüler de ödül sunumlarına katılıp seyircilere sürpriz yapacaklar. Bu ünlüler arasında çok yakından tanıdığınız isimler bulunuyor. Bu yılki katılımcılar arasında Meksikalı Guillermo Del Toro, Giancarlo Esposito, Reggie Fils-Aime, Carrie-Anne Moss ve tabii ki Keanu Reeves yer alıyor.

The Game Awards 2021 nasıl izlenir ?

2021 Oyun Ödülleri 9 Aralık Perşembe günü Orta Meksika saatiyle 18:30’da gerçekleşecek. Ama etkinlikten yarım saat önce, saat 18.00’de kaçırmak istemeyeceğiniz bir ön gösteri gerçekleşecek.

Etkinliği resmi kanallardan görmek mümkün olacak. YouTube, Facebook Live, TikTok ve etkinliğin canlı ve resmi sayfasından takip edebileceksiniz. Aşağıdaki Youtube kanalı linkinden etkinliğe ulaşmanız mümkün.

Youtube Linki

2021 Oyun Ödülleri’nden ne bekliyoruz?

2021 Oyun Ödülleri’nde birçok büyük oyunlar arasında en beklenen oyunlar şöyle: Rift: Deathloop, Psychonauts 2, Metroid Dread, Resident Evil Village, Ratchet ve Clank.

Her yıl olduğu gibi bu etkinlikte de en iyi yönetmenlik, sanat ve anlatım gibi birçok ödül verilecek. Aksiyon oyunları, rol yapma oyunları, yarış oyunları ve daha fazlası gibi türüne göre en iyi oyunlar seçilecek.

Ancak ödüller ve ünlülere ek olarak, bir başka görmek istediğiniz şey yeni oyunların tanıtım ve gelişmeleri. Gearbox‘ın Tiny Tina’s Wonderlands gibi, The Matrix Awakens ve eski Bioware CEO’su Aaryn Flynn‘in ilk oyununa bakışı atabileceksiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Read More

Yorum yapın