Yetişkinlere özel süper kahraman dizisi The Boys için 3. sezon fragmanı geldiThe Boy 3. sezon

Amazon, çocukları kitlesi dışına iten ve bu açıdan çok sevilen süper kahraman dizisi The Boys için 3. sezon fragmanını yayınladı.

Alışveriş devi Amazon‘un Türkiye’de aylık sadece 7,90 TL olan Prime Video servisinin en sevilen dizileri arasında kesinlikle The Boys yer alıyor. Popüler süper kahraman dizisinin yeni sezonu da merakla bekleniyor ve yukarıdaki resmi 3. sezon fragmanı heyecanı daha da artırıyor. İçeriğe bağlı olarak dizinin ana karakteri Homelander etrafında kurgulanan fragman, bol aksiyonlu bir sezonun bizi beklediğini net olarak karşımıza getiriyor. Özellikle çocuklara / gençlere odaklanan Marvel ve DC’nin süper kahramanlarından sıkılanları fazlasıyla memnun eden The Boys’un 3. sezonu 3 Haziran tarihinde Prime Video üzerinde izlenebilir olacak. 

Amazon tarafından dizinin ilk sezonu için yapılan resmî açıklama şöyle: “THE BOYS ünlüler kadar popüler, politikacılar kadar etkili ve Tanrılar kadar saygı gören süper kahramanlar süper güçlerini kötüye kullandığında ne olduğunu alaya alıyor. Boys, haşmetli Vought’un desteğiyle “Yediler” hakkındaki gerçeği açığa çıkarmak üzere bir kahramanlık macerasına atılırken süper güçlülere güçsüzlerin kapışmasını izliyoruz.”

Amazon tarafından dizinin ikinci sezonu için yapılan resmî açıklama şöyle: THE BOYS’un daha gergin, daha gözü dönmüş ikinci sezonunda Butcher, Hughie ve ekibin kalanı, ilk sezondaki kayıplarının yaralarını sarar. Kanundan kaçan ekip, süper kahramanlarla savaşmakta zorlanır. Kahramanları yöneten Vought, süper kötüler tehdidinin yarattığı panikten nemalanırken Stormfront isimli yeni bir kahraman şirketi karıştırır ve zaten dengesiz olan Homelander’a meydan okur.”

Amazon tarafından dizinin üçüncü sezonu için yapılan resmî açıklama ise şöyle: “Bir yıldır ortalık sakindir. Homelander durulmuştur. Butcher hükûmet için, hem de Hughie’nin emrinde çalışmaktadır. Ama ikisi de ortalığı kan gölüne çevirmek için fırsat kollamaktadır. Boys gizemli bir anti süper kahraman silahının varlığını öğrenince Seven’a saldırarak bir savaş başlatırlar ve ilk süper kahraman Soldier Boy’un efsanesinin peşine düşerler.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada Amazon bugün Twitter’dan The Boys 3. sezon için aşağıdaki poster paylaşımlarını da yaptı.

Civil war, but it ain’t civil. pic.twitter.com/5D2JLrn4oy

— THE BOYS (@TheBoysTV) May 16, 2022

The Boys 3. Sezon yanında bu da ilginizi çekebilir: La Casa de Papel: Kore için çıkan tanıtım videosu

Read More