Yeni Honda Civic kampanyalı fiyatıyla çok cazip görünüyor

Yeni Honda Civic bir önceki neslinde olan 182 PS gücünde 240 Nm Tork üreten Turbo benzinli motor ve Honda mühendisleri tarafından geliştirilen 129 PS güce ve 180 Nm Torka sahip yeni nesil Turbo LPG’li motor seçenekleriyle karşımıza çıkıyor.


Yeni Honda Civic kampanyalı fiyatıyla çok cazip görünüyor - Page 1

LPG seçeneğinde araçta bulunan LPG miktarını ve ortalama tüketim değerlerine gösterge panelinde yer verilirken, dolum kapağı da benzin dolum kapağı ile aynı yerde tasarlanmış. 

Yeni Honda Civic kampanyalı fiyatıyla çok cazip görünüyor - Page 2

1.5L Turbo Benzin motor seçeneği Elegance ve Executive donanım paketleriyle, 1.5L Turbo Eco LPG’li seçenek de bunlara ilave olarak Premium donanım paketiyle satışa sunuluyor.

Yeni Honda Civic kampanyalı fiyatıyla çok cazip görünüyor - Page 3

En dolu donanım paketi Executive+ olarak açıklanıyor. Ancak baz donanım Premium paketi de sürücüyü bir çok ayrıcalıktan mahrum bırakmayacak şekilde donatılmış.

Yeni Honda Civic kampanyalı fiyatıyla çok cazip görünüyor - Page 4

Honda Sensing güvenlik teknolojisi: çarpışma hafifletici fren sistemi, şerit takip uyarı sistemi, şeritte tutma asistanı, şerit koruma destek sistemi, düşük hızda takip özelliğine sahip uyarlanabilir hız sabitleyici, aktif uzun far kontrol sistemi, Lane watch ve E-call gibi başlıca gğvenlik donanımları bünyesinde barındırıyor.

Read More

Yorum yapın