Yeni Acer Nitro 5 versiyonu Türkiye’de satışa sunuldu

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticileri arasında yer alan Acer, ürün gamını büyütüyor. Yeni Acer Nitro 5 (AN515-46) artık Türkiye’de.

AMD Ryzen 7 6800H işlemci ve Nvidia RTX 3050Ti GPU’dan güç alan yeni Acer Nitro 5 (AN515-46), hız ve performans açısından üst düzey bir dizüstü oyun bilgisayarı konumunda yer alıyor. Acer Türkiye çok geniş bir kitleye hitap eden modeli hakkında şunları aktarıyor: “15,6 inç büyüklüğünde IPS Full HD ekrana sahip olan cihaz, oyunculara en zorlu oyunlarda sorunsuz bir oyun deneyimi için gerekli tüm gücü sağlıyor. Sahip olduğu 144 Hz yenileme hızı ile cihaz bulanık olmayan ve yırtılmayan sürükleyici görüntüler sunuyor.

Acer Nitro 5, ağır yük altında verimli soğutma için yenilikçi termal çözümlere sahip. Cihaz, çift fan sistemi ve stratejik yerleştirilen dört hava çıkışı sayesinde hep serin kalıyor. Isı yönetimini gerçek zamanlı olarak bizzat gözlemlemek ve yönetmek isteyen kullanıcılar ise Nitro Sense ile fan hızını ayarlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nitro 5, sahip olduğu 2 W kapasiteli çift hoparlörü ile yüksek kalite sunan ses özellikleri ile hem rekabette avantaj sağlıyor hem de daha sürükleyici bir deneyim vadediyor. DTS:X Ultra özelliği sayesinde sesler net şekilde, 3 boyutlu uzamsal ses düzeniyle iletiliyor. 2 kg ağırlığındaki cihazda HDMI 2.1 bağlantısı haricinde 1 adet USB 3.2 Nesil 1 Tip A, 2 adet USB 3.2 Nesil 2 Tip A ve 1 adet USB 3.2 Nesil 2 Tip C olmak üzere dört adet USB bağlantı noktası yer alıyor.

Nitro 5’in CPU/GPU kombinasyonu, 16 GB DDR4 RAM ve sahip olduğu 512 GB SSD ile gelen bol depolama alanı, Killer E2600 ve Wi-Fi 6E bağlantıların getirdiği güçlü ağ performansı ile tamamlanıyor. Acer Nitro 5 (AN515-46), Acer Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre Vatan Bilgisayar üzerinde 27.499 TL fiyatla satışa sunuldu.

Yeni Acer Nitro 5 yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

Read More