Xiaomi, yeni MIUI 13 Beta Güncellemesi ile çerçeve kayma sorununu düzeltiyor!


Xiaomi, Notlar için bazı optimizasyonlar da dahil olmak üzere 22.2.17 yapı numarasıyla gelen en son MIUI 13 beta güncellemesini sunuyor. Bazı cihazlarda sorunlar tespit eden firmanın yaptığı açıklamaları sizler için aktarıyoruz.

Önemli Değişiklikler ve haberler var

Değişiklik günlüğüne göre, güncelleme, yapılacaklar listesindeki çerçevelerin kayması problemini optimize ediyor. Ayrıca bugün bazı sahnelerde takılma sorunu nedeniyle Mi 11 Ultra ve Mi 11 Pro‘nun çıkışına ara verilirken, kamera donmaları sorunu nedeniyle Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro+‘ın çıkışına bugün itibariyle ara verildi. Bu cihazların sorunları çözülüyor.

XIAOMI MIUI 13 BETA GÜNCELLEME 22.2.17 DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ

Xiaomi Notları

  • Yapılacaklar listesindeki kayan çerçeve sorununu optimize edin

Not:

  • Android’in büyük sürüm yükseltmesi nedeniyle, Xiaomi Mi Pad 5 Pro 5G, Mi Pad 5 Pro, Mi Pad 5, 7 Şubat 2022’den itibaren dahili beta sürümünü askıya alacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Mi 11 Ultra ve Mi 11 Pro’nun piyasaya sürülmesi, bazı sahnelerde takılma sorunu nedeniyle bugün askıya alındı. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Belirli senaryolarda yeniden başlatma sorunu nedeniyle, Xiaomi Mi 11, Redmi K40 Pro, Mi 11 Youth Edition, Mi MIX4, Redmi K40 Game Enhanced Edition, Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Civi, Redmi K30i 5G, Redmi K30 5G, Xiaomi Mi 10 Youth Edition, Redmi Note 9 Pro, Redmi K30, Redmi Note 10, Redmi Note 11 5G askıya alındı, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro+’nın piyasaya sürülmesi, kamera donmaları sorununun çözülmesi nedeniyle bugün askıya alındı. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Read More

Yorum yapın