Xiaomi Watch S1 Active ve Xiaomi Buds 3 Türkiye’de satışa çıktı

Xiaomi Watch S1 Active

Xiaomi Watch S1 Active

Xiaomi buds 3

Xiaomi buds 3

Redmi Note 11 serisi ile beraber fiyat verilen Xiaomi Watch S1 Active akıllı saat ve Xiaomi Buds 3 kablosuz kulaklık için Türkiye’de satış başladı.

Xiaomi Türkiye, geçtiğimiz haftalarda Redmi Note 11‘ler özelinde bir etkinlik yaptı ve burada Türkiye’ye gelen başka yeni ürünleri için de fiyat açıkladı. İşte bunlar arasında bir akıllı saat ile kablosuz kulaklık da yer alıyordu. Etkinlikte Xiaomi Buds 3 kablosuz kulaklık modeli için 3.499 TL fiyat açıklanmıştı. Ancak sanıyoruz burada bir hata oldu çünkü ürün burada 1.549 TL‘den satışa sunuldu. Xiaomi Watch S1 Active akıllı saat modeli ise etkinlikte söylendiği gibi buradan 2.549 TL fiyat ile elde edilebilir hale geldi. Kulaklık için siyah ve beyaz renkleri sunan Xiaomi, akıllı saat içinse beyaz, siyah ve mavi olmak üzere üç farklı renk sundu.

Bu arada Türkiye’de klasik yapılı Xiaomi Watch S1 akıllı saat modeli de satılıyor. Siyah ve gümüş olmak üzere iki farklı renkte gelen model buradan 3.349 TL‘den elde edilebiliyor.

Xiaomi Türkiye tarafından yapılan resmî açıklamaya göre Redmi Note 11 Pro 5G modeli Türkiye’de 8.099 TL‘den başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak. Kişilerin 5G desteği olmayan normal Note 11 Pro için en az 7.199 TL ödemesi gerekecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Note 11S için başlangıç fiyatını 6.499 TL olarak belirleyen firma, normal Note 11 içinse 5.199 TL başlangıç fiyatı duyurmuş durumda. Düzenlenen etkinlikte Note 11 Pro+ 5G de vardı ve onun için 9.499 TL Türkiye başlangıç fiyatı duyuruldu.

Bu modellerden şimdilik sadece Redmi Note 11S ve Redmi Note 11 Pro resmi site üzerinden satışa sunuldu.

Bir lansman flood’u da böylece bitti ama sürprizler asla bitmedi. 🧡 Yeni Redmi Note 11 Serisi, birbirinden harika Xiaomi ekosistem ürünleri ve harika fırsatları duyurmaya çok yakında devam edeceğiz. ⚡ https://t.co/mfKLFKWmnO ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kal. 😎 pic.twitter.com/7H1tItJxzV

— Xiaomi Türkiye (@XiaomiTurkiye) March 30, 2022

Xiaomi Watch S1 Active ve Xiaomi Buds 3 yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

Read More