Xiaomi, Türkiye’de iki yeni şık görünen ısıtıcı satışa sundu

Xiaomi Mi Smart Space Heater S

Xiaomi Mi Smart Space Heater S

Xiaomi Mi Smart Space Heater S

Xiaomi Mi Smart Space Heater S

Xiaomi Smart Tower Heater Lite

Xiaomi Smart Tower Heater Lite

Xiaomi Smart Tower Heater Lite

Xiaomi Smart Tower Heater Lite

Türkiye’de en çok dikkat çeken Çin merkezli firmalardan Xiaomi, burada sattığı ürünler arasına iki yeni şık görünen ısıtıcı ekledi.

Xiaomi tarafından satışa sunulan ısıtıcıların ilki, petek formundaki 2200W’lık Mi Smart Space Heater S oldu. Firma ince yapılı modeli buradaki resmi satış kanalında 2.949 TL‘den ekledi. Diğer ısıtıcı ise kule formundaki Smart Tower Heater Lite oldu. Bu modelin resmi satış kanalına eklendiği fiyat ise 2.189 TL seviyesinde yer alıyor. 2.000W gücündeki ısıtıcı, diğer ürün ile beraber sade ancak modern bir tasarıma sahip ve çok kısa sürece ısıtma vadediyor. Akıllı yapıları sayesinde uzaktan kontrol edilebilen yani akıllı altyapıları olan ürünlerden petek yapılı Mi Smart Space Heater S, havlu gibi eşyaların kurutulması için de kullanılabiliyor. Firmanın yakın zaman önce Türkiye’de satışa çıkan tüm ürünlerine buradaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bu arada kaçıranlar için tekrar etmek istiyoruz. Şu an gelişmiş özelliklere sahip fiyat performans oranı yüksek Xiaomi ürünleri için 29 Aralık – 11 Ocak tarihleri arasında geçerli bir indirim kampanyası düzenleniyor. Bu kampanyadaki tüm fırsatlar burada yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmanın avantajlı fiyatlar sunduğu ürünler arasında akıllı telefonlar, kablosuz kulaklıklar, akıllı saatler, projektör, monitör, robot süpürge, modem, tıraş makinesi, hava temizleyici gibi akıllı ev ürünleri ve televizyonlar yer alıyor. Direkt olarak Xiaomi Türkiye’nin resmî sitesinde düzenlenen yani resmi garantiye sahip orijinal ürünleri merkeze alan kampanya, bazı modellerde ciddi indirim getiriyor ve bu açıdan çok dikkat çekecek gibi görünüyor.

Xiaomi fırsatları yanında bu da ilginizi çekebilir: Hızlı yürümeniz için tasarlanan ilginç ürün: Moonwalkers

Read More