Xiaomi termos bardak fiyatlarını düşürdü! Fırsatı kaçırmayın


Çinli teknoloji devi Xiaomi farklı ürünlerle yelpazesini genişletmeye ve kullanıcılara farklı deneyimler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda termos ürünleriyle de karşımıza çıkan teknoloji devi termos ürünlerde indirime gitti.

Özellikle yaz aylarında oldukça kullanışlı olan termos ürünlerinde indirime giden şirket kullanıcılarına farklı deneyimler sunmaya devam ediyor. Biz de bu kapsamda sizler için bir fırsat ürünü hazırladık. 

Xiaomi termos bardak fiyatlarını düşürdü! Fırsatı kaçırmayın

Xiaomi 350 ml Su Şişesi Termos Vakum Bardak Kamp Seyahati şu anda indirimli fiyatı ile kullanıcılarla buluşuyor. Eğer bu ürünü almak isterseniz buradaki linke tıklayabilirsiniz.

340 TL fiyat etiketine sahip bu ürün bir termosun sunması gereken bütün özellikleri Xiaomi farklı ile sizlere sunuyor. Pembe, beyaz ve siyah renklerde sunulan bu termosu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Termosun özellikleri neler?

Mini termos fincan 350ml küçük gövde, yaklaşık 190g hafiftir. Nereye giderseniz gidin taşınabilir. Günlük sıcak su içme alışkanlığınız ne olursa olsun veya yaz seyahatlerinde serinlemek istiyorsanız, mijia mini termos bardak her zaman uzun süre ısı muhafaza edebilir ve soğuğu koruyabilir. SUS 304 gıda ile temas sınıfı paslanmaz çelik öğütme iç çekirdeği, gıda güvenliği, oksidasyon direnci, korozyon direnci, temizlenmesi kolay, sağlıklı içme suyu ile malzeme uyumu. Fincan ağzı PP malzemeden yapılmıştır, pürüzsüz ve dokunması rahattır.

Mini termos bardak, paslanmaz çelik çift katmanlı vakum teknolojisini ve vakum radyasyonunu azaltan, sıcaklık iletimini ve konveksiyonu etkili bir şekilde bloke eden, kabın içindeki sıvının ısı dağılımını geciktiren, ısıyı koruyan ve kilitleyen vakumlu yan bakır kaplama teknolojisini benimser. *Isı koruma testi

20°C±5°C iç ortam sıcaklığında (bardak 30 dakika süreyle yerleştirilir), sızdırmaz kapağın (tapa) alt ucuna kadar bardağa 100°C su dökün. Su sıcaklığı 95°C±1°C’ye düştüğünde, hemen kapağı sıkın ve zamanlamayı başlatın. 6 saat sonra, fincandaki suyun sıcaklığı 58℃’den düşük değildir. Soğuk koruma testi
20C±5℃ iç ortam sıcaklığında (bardak 30 dakika süreyle yerleştirilir), termos bardağa, sızdırmazlık kapağının (tapa) alt ucuna kadar buzlu su dökün. Su sıcaklığı 4℃±1℃’ye yükseldiğinde kapak kapanır. 6 saat sonra, fincandaki suyun sıcaklığı 12°C’yi geçmez.

Read More

Yorum yapın