Xiaomi Redmi Note 11T serisi için tarih verdi!


Xiaomi, yeni Redmi Note 11T serisi cihazları için tarih verdi. Söz konusu cihazlar önümüzdeki 24 Mayıs Salı günü yerel saatle 19.00’da başlayacak bir etkinlikte Çin’de piyasaya sürülecek. Redmi’nin resmi Weibo kolu, telefonlarla ilgili bazı ayrıntıları ortaya çıkardı ve en az üç cihaz bekleniyor: bir 11T Pro ve 11T Pro+ ve bir vanilya Redmi Note 11T.

Redmi Note 11T serisi için tarih verdi!

xiaomi

Note 11T Pro+’nın tasarımını, arka tarafında üçlü kamera kurulumunu gösteren yeni tanıtımlarda görebiliriz. Xiaomi ayrıca telefonların düz “amiral gemisi sınıfı” LCD panellere sahip olacağını ve Note 11T Pro+’nın Dimensity 8100 yonga seti kullanacağını da açıkladı. Note 11T Pro’da ve Note 11T’de hangi işlemcilerin kullanılacağı henüz görülmedi, ancak ilerleyen günlerde işleri netleştirmek için muhtemelen daha fazla teaser görüntüsü elde edeceğiz.

Xiaomi son yıllarda kendisine ciddi bir kullanıcı kitlesi oluşturdu. Şirket şu anda dünya devleri olan Samsung ve Apple gibi isimlerle rekabet halinde. Gün geçtikçe kitlesini büyüten şirket şimdi yeni serilerini sunmaya devam ediyor. Şu anda cihazların bulunabilirlik ve fiyat detayları ise belirli değil.

Read More

Yorum yapın