Xiaomi Mi Band 7 Pro, Temmuz ayında Xiaomi 12 Ultra ile gelebilir!


Xiaomi, geçen hafta Mi Band 7′yi duyurdu ve şirkete göre, yükseltmeler arasında %25 daha fazla görüntülenebilir alana sahip daha büyük bir ekran var. Ekranda ayrıca Her Zaman Açık mod mevcut. Bir diğer söylenti ise yükseltme ve yerleşik GPS idi. İlgili Redmi Smart Band Pro zaten AOD moduna, daha da büyük bir ekrana ve GPS’e sahipti.

Xiaomi Mi Band 7 Pro, Temmuz ayında Xiaomi 12 Ultra ile gelebilir!

Bir sızıntıya göre, Xiaomi‘nin Xiaomi 12 Ultra ile birlikte bir Mi Band 7 Pro tanıtacağı bildiriliyor. Böyle bir cihaz, normal Band 7 duyurulmadan önce Mi Door Lock uygulaması aracılığıyla sızdırıldı. Şimdiye kadar hiçbir sızıntı, “Pro” versiyonunun vanilya bandına neler getirebileceğini ayrıntılı olarak açıklamadı. Ancak Redmi bandına benzer bir şey olması muhtemel. Daha büyük ekran, GPS ve tüm bunları beslemek için daha büyük bir batarya karşımıza çıkacak.

Xiaomi 12 Ultra, şirketin Leica ile ortaklığının ilk ürünü olan Temmuz ayında tanıtılacak. Çin’deki resmi tanıtımın uluslararası pazara ulaşmasının ne kadar sürdüğü başka bir soru. Cihaz Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Plus işlemcisinden güç alacak. 

Xiaomi 12 Ultra, kamera tarafında 50 Megapiksel Sony IMX989 birincil, 48 Megapiksel Sony IMX766 ultra geniş ve 48 megapiksel Sony IMX586 telefoto sensöründen oluşan dairesel üçlü kamera kurulumu karşımıza çıkacak. Önde ise 48 Megapiksellik bir selfie kamerası bizleri karşılayacak.

Read More

Yorum yapın