Xiaomi Mi Band 7 akıllı bileklik için ilk bilgiler geldiXiaomi Mi Band 7

Xiaomi Mi Band 6 üstüne konumlandırılacak Xiaomi Mi Band 7 akıllı bileklik için ilk bilgiler geldi. Firma yeni modelde çıtayı yükseltebilir.

Türkiye’de de satılan Xiaomi Mi Band 6, yerini aldığı model kadar ses getirmiş ve Türkiye dahil birçok pazarda inanılmaz yüksek satış rakamlarına ulaşmıştı. Akıllı saatleri büyük ve pahalı bulanların bir numaralı tercihi olan Mi Band serisinin yeni üyesi ise Xiaomi Mi Band 7 olacak ve model ortaya atılan iddialara göre AOD desteğiyle gelecek. Yani ürün her zaman açık ekran özelliği taşıyacak ve böylece pil ömrünü harcamadan birçok konuda sürekli bilgi verebilecek. Yerleşik olarak GPS’e sahip olacağı yani bu konuda telefonlardan bağımsız hale geleceği aktarılan giyilebilir ürün, bir akıllı alarm (Esas alarmdan önce uyandırma) özelliğini de beraberinde getirecek.

Yapılan sızıntıya göre Mi Band 7 ile ekran da büyütülecek. Aşırı olmasa da daha büyük ekran ile içerik gösterimini güçlendirecek ve spesifik olarak 192×490 piksel çözünürlük seviyesine çıkacak ürün, iddialara bakılırsa eskiye nazaran daha çok sporu / aktiviteyi (Aerobik ve Zumba dahil) detaylı olarak takip edebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

L66 kod adı ve M2129B1 ile M2130B1 model numaraları ile geliştirildiği düşünülen akıllı bileklik, çok uzun süreli kullanım için özel bir güç tasarrufu modunu da beraberinde getirecek gibi görünüyor. Çok yakında tanıtılma ihtimali olan Mi Band 7, yüzde 100 kesin olarak Türkiye’de de satılacaktır.

Not: Görsel temsilidir.

Xiaomi Mi Band 7 akıllı bileklik yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca

Read More