Xiaomi Mi 11 Lite 4G, küresel olarak MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesine kavuşuyor!


Xiaomi, MIUI 12.5 Enhanced Edition‘ı Mi 11 Lite 4G‘ye sunmaya başladı. Güncelleme, Global kullanıcılar için yayınlanmış durumda ve yakında daha fazla bölge için yayınlanması bekleniyor.

Mi 11 Lite 4G için güncelleme, Android 11 tabanlı V12.5.8.0 RKQMIXM donanım yazılımı sürümü ile geliyor. Güncelleme, MIUI 12.5 Enhanced Edition’ın Odaklanmış Algoritmalar, Sıvı Depolama, Atomize Bellek ve Akıllı Denge gibi dört optimizasyon ile birlikte geliyor. Bu güncelleme ayrıca sistem performansını artırmak ve güvenliği yükseltmek için önceki MIUI 12.5 derlemesinde bulunan birçok hatayı düzeltir.

Mi 11 Lite 4G kullanıcısıysanız, muhtemelen en son güncellemeyle ilgili bir bildirim alabilirsiniz. Henüz almadıysanız, Ayarlar >> Yazılım güncellemesine  gidip İndir ve yükle seçeneğine tıklayarak aşağıdaki dosyayı seçip yükleyebilirsiniz. Dosya, Xiaomi‘ye ait orjinal global ROM dosyasıdır. Güvenle indirip eğer yüklemeyi biliyorsanız yükleyebilirsiniz.

Mi 11 Lite 4G (Küresel) – İndirme Bağlantısı

Xiaomi Mi 11 Lite 4G MIUI 12.5 Enhanced Edition Değişim Günlüğü

MIUI 12.5 Geliştirilmiş

  • Hızlı performans. Yükler arasında daha fazla ömür.
  • Odaklanmış Algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını belirli sahnelere göre dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde sorunsuz bir deneyim sağlar.
  • Atomize Bellek: Ultra-ince bellek yönetim mekanizması, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.
  • Sıvı Depolama: Yeni hassas depolama mekanizmaları, sisteminizi zaman geçtikçe canlı ve duyarlı tutacaktır.
  • Akıllı Denge: Temel sistem iyileştirmeleri, cihazınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

Read More

Yorum yapın