Xiaomi Air Fryer 6L sıcak hava fritözü Türkiye’de satışa sunuldu

Xiaomi Air Fryer 6L

Xiaomi, Türkiye’de satışa sunduğu ürünler arasına bir yenisini daha ekledi. Bu sefer Xiaomi Air Fryer 6L için resmi satış başladı.

Xiaomi Air Fryer 6L, Türkiye’de direkt olarak burada 5.999 TL satış fiyatıyla elde edilebilir hale geldi. “Air Fryer” yani “Sıcak Hava Fritözü” sınıfında yer alan ürün, isminde de geçtiği üzere 6L’lik bir seçenek ve az yağ ile sağlıklı yemekler pişirmenize imkân tanıyor. Benzerleri gibi çok sayıda farklı gıda ile rahatlıkla kullanılabilen Air Fryer 6L, şirkete göre pişirme yanında buz çözme özelliğine de sahip. Temizlemenin kolay olduğu şık tasarımlı üründe, birçok hazır ayar bulunuyor ve bunlar ön kısımdan kontrol edilebiliyor. 40–200°C sıcaklık aralığında görev yapan Air Fryer 6L, sallama hatırlatıcısı özelliğini de taşıyor. Bu sayede gıdalar eşit olarak tam şekilde pişirilebiliyor.

Xiaomi bundan önce Türkiye’de iki farklı ısıtıcı satışa sunmuştu. Bu satışa sunulan ısıtıcıların ilki, petek formundaki 2200W’lık Mi Smart Space Heater S oldu. Firma ince yapılı modeli buradaki resmi satış kanalında 2.949 TL‘den ekledi. Diğer ısıtıcı ise kule formundaki Smart Tower Heater Lite oldu. Bu modelin resmi satış kanalına eklendiği fiyat ise 2.189 TL seviyesinde yer alıyor. 2.000W gücündeki ısıtıcı, diğer ürün ile beraber sade ancak modern bir tasarıma sahip ve çok kısa sürece ısıtma vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı yapıları sayesinde uzaktan kontrol edilebilen yani akıllı altyapıları olan ürünlerden petek yapılı Mi Smart Space Heater S, havlu gibi eşyaların kurutulması için de kullanılabiliyor. Firmanın yakın zaman önce Türkiye’de satışa çıkan tüm ürünlerine buradaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi fırsatları yanında bu da ilginizi çekebilir: Hızlı yürümeniz için tasarlanan ilginç ürün: Moonwalkers

Read More