Xiaomi 13 ve Redmi Note 12 serisi bomba gibi geliyor! Bu cihazlar çok satar


Şimdiye kadar Xiaomi, Xiaomi 12 serisinde birden fazla cihaz piyasaya sürdü. Ancak şirket çalışmalarına hızla devam ediyor. Xiaomi 12 serisi, geçen yıl Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro ve Xiaomi 12X‘in piyasaya sürülmesiyle çıkış yapmıştı.

Daha sonra Çinli teknoloji devi, yalnızca Çin pazarı için yeni ve geliştirilmiş Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine sahip Xiaomi 12S serisi cihazları piyasaya sürdü. Fazlasıyla ilgi gören bu cihazlar şirketin başarısını ortaya koydu diyebiliriz. Markanın ayrıca Xiaomi 12T serisini küresel pazara getireceği söyleniyor. 2022’nin dördüncü çeyreğine yaklaşırken, Xiaomi, Xiaomi 13 serisi olarak adlandırılan bir sonraki amiral gemisi akıllı telefon serisinin lansmanına hazırlanıyor gibi görünüyor.

Xiaomi 13 ve Redmi Note 12 serisi bomba gibi geliyor! Bu cihazlar çok satar

Xiaomi 13 ve Redmi Note 12 serisi bomba gibi geliyor! Bu cihazlar çok satar - Resim : 1

Şimdi güvebilir bir kaynak olan MySmartPrice’tan bir rapor, 2210132G ve 2210133G model numaralarıyla EEC sertifika sitesinde yeni Xiaomi cihazlarının tespit edildiğini ortaya koydu. Bu cihazların yaklaşmakta olan Xiaomi 13 serisine ait olduğuna inanılıyor. Ek olarak, farklı bir EEC listesinde 22101316G ve 22101316UG model kimliklerine sahip iki yeni Redmi telefonu keşfedildi. Model numaralarının sonundaki G, cihazların global varyantlar olduğunun göstergesi olabilir. Liste, cihazın herhangi bir özelliğini ne yazık ki açıklamadı. Ancak şu ana kadar yayınlanan farklı raporlardan bazı fikirler elde ettik.

Yakın tarihli bir sızıntı, Xiaomi 13 serisinin Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti tarafından destekleneceğini ortaya koydu. Bu yonga setinin Kasım ayında açıklanması bekleniyor, bu nedenle Xiaomi 13 serisinin Kasım ayı civarında çıkışını da göreceğiz. Cihaz muhtemelen önümüzdeki yılın başlarında küresel pazarlara ulaşacak. Raporlara göre Xiaomi, tek hücreli bataryaya ve 50W kablosuz şarj ve 100W hızlı şarjı destekleyen kendi geliştirdiği şarj IC’sine sahip 13 serisi akıllı telefonlarını tanıtacak. 

Read More

Yorum yapın