Xiaomi 13 ve 13 Pro beklenenden daha erken gelecek!


Görünüşe göre Xiaomiui, dört model numarasına sahip toplam dört IMEI ortaya. koydu. Bu model numaraları ile ilgili olarak ilginç olan şey, Xiaomi 13 ve 13 Pro‘nun Çin ve küresel varyantlarını temsil ettiğine inanılması. Söz konusu model numaraları 221113C ve 2210132C olarak karşımıza çıkıyor. Bunlar Çin pazarı için piyasaya sürülecek ancak küresel muadilleri 2211133G ve 2210132G olarak numaralandırılıyor.

Xiaomi 13 ve 13 Pro beklenenden daha erken geliyor!

xiaomi 13

Görünüşe göre Xiaomi, Xiaomi 12 Ultra henüz piyasaya sürülmemiş olsa da, Xiaomi 13 serisini geliştirmeye başladı bile. Bu nedenle Xiaomiui, yeni nesil Xiaomi amiral gemisi telefonlarının beklenenden daha erken, yani Kasım ayında geleceğini tahmin ediyor. Xiaomi’nin amiral gemisi sayısal serisinin olağan yayın planı Aralık ayında karşımıza çıkacak. Bunun sebebi de şirketin Qualcomm’un en yeni ve en iyilerini ilk benimseyenlerden biri olmaya çalışması. Bu da Qualcomm’un Snapdragon Gen 2 yongasının daha erken bir sürümünü de daha erken arayabileceği anlamına geliyor.

Henüz cihaz hakkında çok fazla bilinen bir detay yok. Ancak Çinli teknoloji devi rakipleriyle aynı ligde kalmak için çalışmalarını artırmış durumda diyebiliriz. 13 ve 13 Pro’nun beklentileri karşılaması ve şirketin mevcut kitlesinin korunmasına yardımcı olması hedefleniyor. Son bir kaç yılda ciddi bir kitle elde eden Çinli teknoloji devi şu anda sektörde sağlam bir konumda.

Read More

Yorum yapın