Wi-Fi 6 ve 4G destekli Mesh sistemi: TP-Link Deco X50-4G

TP-Link, Deco Mesh ailesinin yeni üyesini Türkiye’de satışa sundu. TP-Link Deco X50-4G sabit internet bağlantısını 4G mobil internet ile yedekleme olanağı sağlıyor. Cihazda bir adet SIM kart yuvası bulunuyor.

Bu yuvaya takılan data hatlı bir SIM kart ile evde sabit internet bağlantısının yanı sıra mobil ağ oluşturulabiliyor. Deco X50-4G sabit bağlantıda yüksek hızlara ulaşabiliyor. Wi-Fi 6 teknolojisine destek veren cihaz yüksek bağlantı hızı dışında geniş bir kapsama alanı sağlıyor. Cihaz bununla birlikteMesh teknolojisine de sahip. Evinde bir Deco Mesh sistemi olan kullanıcılar Deco X50-4G birimiyle bu ağı genişletebiliyor. Deco X50-4G üzerindeki SIM kart sayesinde kullanıcılar mobil internet ile kolayca Mesh ağı oluşturuyor. CAT6 4G bağlantı desteğine sahip olan cihaz, mobil bağlantıda da yüksek hızlar sunuyor. Deco birimi içinde Wi-Fi antenlerinin yanı sıra iki adet de LTE anteni bulunuyor. Bu sayede mobil sinyaller evin her yerine ulaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Deco X50-4G modelinin Türkiye’deki fiyatı ne kadar?

X50-4G modelinde 3 adet Gigabit Ethernet girişi ve bir adet de VoLTE telefon bağlantı noktası bulunuyor. WPA3 güvenlik standardı destekli olan Deco X50-4G, TP-Link’in HomeShleld güvenlik paketiyle geliyor.  Cihazın Türkiye’deki fiyatı ise 4.499 TL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Read More