WhatsApp’ta yeni dönem! Tüm kullanıcılar etkilenecek


Görünüşe göre WhatsApp, uygulaması için yakında piyasaya sürülebilecek yepyeni bir özellik üzerinde çalışıyor. En yeni iOS beta derlemesi, iOS’ta görüntüleri düzenlemeye yardımcı olan yeni bir çizim aracı özelliğiyle birlikte geliyor. Bilgi ilk olarak bir WaBetaInfo raporunda ortaya çıktı.

Popüler mesajlaşma platformu, geniş kullanıcı tabanı için özelleştirme seçeneklerini iyileştirecek yeni bir özellik sunmayı planlıyor. Şu anda bu özellik iOS beta yapı sürümü 22.8.0.73 ile yalnızca belirli bölgelerde kullanılabilir durumda. Sunulan görsellere baktığımızda çizim aracının karalama özelliği için ek seçenekler getirdiğini görebiliriz.

WhatsApp yeniliğe doymuyor! Şimdi de çizim aracı geliyor

whatsapp çizim özelliği

WhatsApp uygulaması zaten çizim araçları sunuyor ancak yeni güncelleme kullanıcılara sunulan araçları genişletecek. Bu yeni çizim araçları seti, kullanıcıların resimler üzerinde karalama yapmasına veya bunları özel notlar ve açıklamalarla düzenlemesine olanak tanıyacak. Geçmişte, kullanıcıların temel çizim seçenekleri için yalnızca tek bir kurşun kaleme erişimi vardı. Ancak şimdi, WaBetaInfo tarafından paylaşılan yeni ekran görüntüleri, üç yeni güncelleme gösteriyor .Bu özellikler yakında beta sürümünün Android sürümüne de gelebilir. WhatsApp, birkaç hafta hatta aylar sonra canlı yapılara ulaşan birçok yeni özelliği düzenli olarak test etmesiyle biliniyor. Uygulama bu özelliği ne zaman daha geniş bir kitleye sunacak bekleyip göreceğiz. Test aşamasından geçtikten sonra bölgesel olarak kullanıma sunulacaktır.

Read More

Yorum yapın