WhatsApp Business için özel bir abonelik planı geliyorWhatsApp Business LOG Tasarım

Meta çatısı altında yer alan WhatsApp’ın işletmelere özel sürümü WhatsApp Business için yeni planlar ortaya çıkarılmış durumda.

Öncelikle bilmeyenler için WhatsApp Business nedir? Firmanın buna cevabı şöyle: “Business, küçük işletme sahipleri düşünülerek geliştirilmiş, Android ve iPhone’da kullanmak üzere ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulamadır. WhatsApp Business, mesajları otomatik hale getirmeyi, sıralamayı ve hızlı bir şekilde cevaplamayı sağlayan araçlar sunarak müşterilerle iletişime geçmeyi kolaylaştırır. Üstelik uygulama, aynı WhatsApp Messenger gibi görünecek ve çalışacak biçimde tasarlanmıştır. Mesajlaşmaktan fotoğraf göndermeye kadar, yapmaya alışık olduğunuz tüm işlemler için Business’ı kullanabilirsiniz.” İşte bu altyapıyı telefonunuzu bağlı tutmak zorunda kalmadan aynı anda 4 adede kadar bağlı cihazda kullanabiliyorsunuz.

WhatsApp Business tarafı için yakında kullanıma sunulacak özel abonelik planı işte tam olarak bunu 10’a çıkaracak bilgisi veriliyor. Uygulamayı aktif olarak kullanan işletmeleri memnun edecek bu paralı özellik (Fiyat henüz belli değil ve ücretsiz kısım kapatılmayacak) dışında firmanın, “bağlı cihazlar” arayüzünde de güncellemeye gideceği aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sürekli olarak daha gelişmiş halen WhatsApp’ın normal sürümü de kısa süre önce büyük bir güncelleme aldı. Topluluklar başta olmak üzere yapılan yeni güncellemelerin detaylarına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz. Sürekli olarak gelişen uygulama, alandaki liderliğini kaybetmiyor.

WhatsApp Business yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca

Read More