“Wednesday” 2. Sezon: Netflix yenileme durumu ve şimdiye kadar bildiklerimiz

Herkesi şaşırtacak şekilde Wednesday, Cadılar Bayramı’na giden hafta gelmemişti. Ancak, beklemeye fazlasıyla değdi. Wednesday karanlık ve inanılmaz derecede eğlenceli bir sezonunun ardından, hayranların dizinin bundan sonra nereye gideceğini görmek için can atacağını biliyoruz.Hala erken günler ama ikinci haftasının sonunda seri 752.000.000 milyon saati aştı, bu da hayranların endişelenmemesi gerektiği anlamına geliyor, Wednesday gününün yakında yenileneceğinden %100 eminiz .

Wednesday , 2022’nin en çok beklenen Netflix dizilerinden biriydi. İlk yönetmenlik denemesini Wednesday ile yapan Tim Burton’ın hem yapımcı hem de yönetmen olarak projeye dahil olmasının da yardımıyla. Netflix’in Jenna Ortega’nın kostümlü ilk görünümünü ikonik Wednesday Addams olarak ortaya çıkarmasından bahsetmiyorum bile, bu sadece hayranları çok daha fazla heyecanlandırdı.


Wednesday 2. Sezon Netflix yenileme durumu

Wednesday , bir başka inanılmaz görüntüleme rakamları haftasıyla güçlenmeye devam ediyor. 1. haftada, yalnızca beş günde seri toplam 341.230.000 milyon saat biriktirdi. İkinci haftada bu sayı, birinci haftaya göre %20,5 artışla 411.290.000 milyon saate yükseldi. Bu, toplam görüntüleme süresini 752.520.000 milyon saate çıkarır.

Netflix’te ikinci haftasının sonunda 496.040.000 milyon saat biriktiren Dahmer ve 621.800.000 milyon saat kaydeden Stranger Things 4. sezon ile karşılaştırıldığında bu çok büyük.

Grafikte, birinci ve ikinci haftadan alınan verilerle, Wednesday’in Netflix’in şimdiye kadarki en büyük orijinallerinden biri olma potansiyelinin ne kadar olduğunu görebilirsiniz!

Çarşamba sadece milyonlarca abonenin dikkatini çekmedi, aynı zamanda dizi ve özellikle Jenna Ortega’nın Wednesday Addams rolündeki performansı sosyal medyada son derece övgüler aldı. Şu anda, birinin Rave’N’den Çarşamba günkü dansı taklit ettiğini veya sadece performansı için Jenna Ortega’yı övdüğünü görmeden bir Twitter akışını veya TikTok FYP’nizi aşağı kaydırmak zor.

Wednesday’in bir yenileme alacağını bekliyorduk. Ve Netflix’teki güçlü başlangıcı sayesinde, yenilenmenin yolda olduğuna dair beklentilerimiz daha da sağlamlaştı.

Wednesday yenilenmezse sosyal medya tam bir çöküşe geçebilir.


Wednesday 2. sezondan ne bekleniyor ?

Wednesday’in takipçisi kim?

Telefonu açtıktan hemen sonra, Xavier onu satın almıştı, Wednesday ilk takipçisini bulduğunu neşeyle anladığında bazı uğursuz mesajlar gönderildi.

Sosyal medyaya karşı olumsuz duruşu sayesinde Wednesday’in sınırlı bir çevrimiçi varlığa sahip olduğunu zaten biliyoruz. Ama ona yepyeni bir telefon veren kişinin Xavier olduğu düşünülürse, bir takipçinin şimdiden ona mesaj gönderebilmesi etkileyici. Ancak maskaralıkları sayesinde Wednesday’in çok fazla ilgi çekmesi şaşırtmadı.


Tyler bundan sonra ne yapacak?

En son Tyler’ı zincirlenmiş halde maksimum güvenlikli bir hapishaneye veya psikiyatri koğuşuna nakledilirken gördük. Bununla birlikte, nakliye aracı yolculuğuna çıkmadan önce, Tyler Hyde formuna dönüştü ve seyircilerin tüm silahlı muhafızları öldürdüğünü varsaymasına neden oldu.

Tyler başıboşken ve efendisi olmadan daha mı tehlikeli olacak? Yoksa Jehrico’ya dönebilmek için kendini kurtarmaya mı çalışacak?

Read More

Yorum yapın