Volkswagen’den çılgın kampanya! Golf fiyatı dibi gördü

Volkswagen Golf fiyatları hakkındaki tüm detayları haberimizden öğrenebilirsiniz. Haydi vakit kaybetmeden başlayalım!


Volkswagen'den çılgın kampanya! Golf fiyatı dibi gördü - Page 1

C hatchback denince akla gelen ilk otomobil olan Volkswagen Golf, sınıfına yön vermeye devam ediyor. Bir dönem Passat gibi üretimine son verileceği iddia edilen efsane model, dolu dizgin yoluna devam edecek gibi görünüyor. Zira Volkswagen markasının CEO’su, yapmış olduğu açıklamalar ile bu iddiaların asılsız olduğunu söylemiş ve yüreklere su serpmişti. Şimdi ise Volkswagen Golf fiyatı deyim yerindeyse dibi gördü. İşte detaylar!

Volkswagen'den çılgın kampanya! Golf fiyatı dibi gördü - Page 2

Volkswagen Golf fiyatı dibi gördü

Volkswagen Golf sınıfında çok ciddi rakiplere sahip. Seat Leon, Peuegot 308, Opel Astra HB gibi araçlar şu anda fazlasıyla talep gören popüler arabalar. Ancak Volkswagen Golf gerek kalite algısı gerekse konforuyla hala sınıfında lider olmayı başarıyor. Tabii markanın satışların düşmemesi için birtakım fiyat avantajları sunduğu da bir gerçek. İşte bu avantajlar, Volkswagen Golf’e olan talebin düşmemesindeki en önemli etkenlerin başında diyebiliriz.

Volkswagen'den çılgın kampanya! Golf fiyatı dibi gördü - Page 3

Peki ama 2023 Volkswagen Golf güncel fiyat listesi ne durumda? Hemen açıklayalım. Golf şu anda 659.700 TL’den başlayan fiyat seçenekleri ile Volkswagen yetkili bayilerinde alıcılarını bekliyor. Açık konuşmak gerekirse bu, tüketiciler için bulunmaz bir fırsat. Zira ilerleyen aylarda modelin fiyatlarına zam gelmesi kuvvetle muhtemel. Listenin tamamını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Volkswagen'den çılgın kampanya! Golf fiyatı dibi gördü - Page 4

1.0 TSI 110 PS Manuel Impression

Fiyatı: ₺659,700.00

Read More

Yorum yapın